Seznamte se s make-up trendy pro letošní podzim!

Seznamte se s make-up trendy pro letošní podzim!

21. října 2014, make-up, líčení, trendy 2014, podzim 2014, rtěnky, laky na nehty, zdobení nehtů, oční linky, řasenky, umělé řasy

Sponzorované odkazy

Od módy se na chvíli přesuneme do světa rtěnek, očních linek a laků na nehty. Zbývá totiž ještě představit nejnovější trendy pro podzim 2014 v oblasti make-upu. Jak vypadaly modelky, když se procházely po přehlídkových molech, a jaké barvy budou nejvíce trendy na vašich rtech? A letí výrazný, nebo spíše neutrální look? Pro začátek můžeme prozradit, že letošní trendy jsou velmi různorodé a potěší snad každou z nás!

Nude look

Pokud jste zastánkyní přirozenosti, určitě vám udělá radost fakt, že nude look je stále v kurzu. Nalíčit se tak, abyste vypadala jako nenalíčená, sice není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát, ale s kvalitním make-upem, který vaší pleti sedí, pudrem a řasenkou se to dá zvládnout během několika minut! A nezapomeňte na světle růžové rty a broskvové tváře, dotáhnout nude look k dokonalosti.

Řasy mrkací panenky

Trend nepřehlédnutelných řas, který odkazuje na slavnou modelku Twiggy, se tuto sezónu opět naplno projevil. Většina z nás si při jeho zkoušení bude muset vypomoci umělým řasami, které mají své neodmyslitelné místo v nadcházející sezóně večírků a plesů.

Oči kočičí

„Cat eyes“, neboli kočičí oči, si můžete pomocí linek kreslit směle dál. Tento ženský a velmi sexy look je stále trendy a je jen na vás, jak daleko se svými linkami zajdete.

V zajetí červené

Krvavě červená na rtech na chvíli ustupuje ze scény, aby uvolnila místo jiným tónům. Nosí se růžové, borůvkové, ale především bordeaux odstíny, které dokonale dokreslují podzimní náladu. Pokud toužíte dodat svému líčení trochu dramatický nádech, výrazná rtěnka bude tou správnou volbou.

A co s nehty?

Už víme co s očima i rty, ale pořád ještě něco zbývá. Nehty, samozřejmě. V některých aspektech se trendy v lacích na nehty neliší od těch již zmíněných. Stejně jako rty můžete i nehty přetřít tóny červené. Mimochodem, barevně sladit obě tyto části je letos také in. Nebo můžete nehtům nechat přirozený vzhled. Dalším trendem jsou zlaté laky, stejně jako nejrůznější metalické odlesky. Můžete si tedy vybrat, jestli dáte průchod extravaganci, klasice, nebo zůstanete při zemi.

Zdroj: www.polyvore.com, Photos.com / Thinkstock

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii kosmetika a líčení a make up.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu