Mid Season Sale – Slevy v polovině sezóny jsou v plném proudu!

Mid Season Sale – Slevy v polovině sezóny jsou v plném proudu!

2. listopadu 2014, Mango, Mid Season Sale, slevy, výprodej, podzim 2014, 50%, Tally Weijl, Terranova, F&F, Vero Moda

Sponzorované odkazy

Právě teď se nacházíme někde v půlce podzimní sezóny, což znamená, že je čas na pořádné slevy. Takzvané Mid Season Sale jsou velice atraktivní pro všechny milovnice a milovníky módy, ale nejsou až tak populární jako například slevy posezónní nebo povánoční. Přesto tu jsou a mělo by se jich také využít. Neuvěříte, kolik módních značek již teď své kousky nabízí s několika procentní slevou. Spíše se setkáme s výprodejem okolo 30%, ale existují i slevy v polovině sezóny dosahující 50%.

Tally Weijl

Jednou ze značek, která si pro své zákaznice přichystala polo-sezónní slevy je mladistvá Tally Weijl. Zrovna v obchodech této značky se ceny nabízeného sortimentu zmenšují až o polovinu. V nabídce jsou trička, topy, bundy, kabáty, saka, kalhoty, šaty i módní doplňky. Zkrátka vše, co se ještě dá tento podzim využít.

Terranova

Módní značka, která je velice podobná svými produkty značce Tally Weijl, je Terranova. Možná ne až tak populární, ale v momentálních slevách velice úspěšná. Nabídka je též velice rozrostlá a rozhodně se nejedná o méněcenné kousky. Vše kvalitní a stále ještě trendy. Tak například trička zde můžete právě teď nejlevněji zakoupit za 109,– Kč a klasické látkové kalhoty za 299,– Kč. Tyto cenu dokážou učarovat.

Vero Moda

Pozadu nezůstává ani dánská módní značka Vero Moda, která se specializuje pouze a jen na oblečení pro ženy. Nynější slevy se vztahují na všechny módní kousky, které jsou poněkud formálnější než u předchozích značek. Určitě vás velice nadchne, že výprodejová mánie u Vero Mody šplhá až k 60% z celkové ceny. Všechny víme, že se blíží plesová sezóna a v obchodech Vero Moda se dají sehnat krásné společenské šaty a v tuto chvíli i se znatelnou slevou.

F&F

F&F je módní značka, kterou známe především z obchodních řetězců supermarketu Tesco. Tato britská móda se však pyšní i samostatným kamenným obchodem v nákupním centru Palladium v Praze. Do slev v této polovině sezóny přispívá 30% sražením na dámské, pánské i dětské svetry, mikiny, kabáty, bundy a doplňky. Skutečně krásné kousky, které vás alespoň o něco vyjdou levněji. Pánské svetry klesají až k 195,– Kč a dámské bundy k přijatelným 839,– Kč.

Mango

Značka Mango se do aktuálních slev pustila doslova po hlavě a nabízí zlevněné zboží dámám, pánům, dětem i dámám plnějších tvarů. I zde se slevy pohybují v průměru okolo 30%, ale výběr je skutečně široký a plný kvalit. Nádherné podzimní bundy, svetry, kalhoty a tak dále jsou se svými kouzelnými cenami časově omezené. Snad na nás tedy v obchodech ještě něco čeká.

Zdroje: www.tally-weijl.eu www.terranovastyle.com www.veromoda.com www.ffmoda.com shop.mango.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii slevy a výprodeje a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu