Love Story by Chloé / Parfém vyprávějící příběh lásky

Love Story by Chloé / Parfém vyprávějící příběh lásky

24. listopad 2014, parfém, vůně, voňavky, Love Story Chloé, Chloé, parfémy Chloé, dámské parfémy, Vánoce 2014, vánoční dárky

Sponzorované odkazy

Vánoce se kvapem blíží a dříve nebo později budete přemýšlet nad dárky pro své blízké. Dnes pro vás proto máme tip! Parfém možná nepatří k nejoriginálnějším dárkům pod sluncem, ale spousta žen včetně mě si na luxusní vůně potrpí a obzvlášť od muže tento dar jistě ocení. Která žena by si přece nepřála vonět podle partnerových představ, že? Mezi oblíbené značky parfémů patří i francouzská Chloé, která letos na podzim představila svůj nejnovější počin, a to vůni Love Story by Chloé. Vůni, která dokáže vyprávět milostný příběh…

Parfém Love Story z dílny módního domu Chloé se nechal inspirovat romantikou Paříže a především visacími zámečky zamilovaných na proslulém mostu Pont des Arts. O tom ostatně vypovídá nejen reklamní kampaň, ale i design flakonku samotného.

Love Story by Chloé / Parfém vyprávějící příběh lásky (http://www.luxurymag.cz)

Po přičichnutí ucítíte jemnost, ženskost a smyslnost v podání pomerančových květů a věncovce, květiny štěstí, poté vás okouzlí svěžest neroli, která se prolíná s dřevitou vůní cedru a pižmem. Tato vůně svým složením padne do noty především zastánkyním květinových vůní, ale jejím kouzlem se může nechat zlákat kdokoliv. Je totiž velmi silné!

Love Story by Chloé / Parfém vyprávějící příběh lásky (http://www.luxurymag.cz)

Tomuto parfému věnovala značka Chloé neuvěřitelnou pozornost. Jeho příběh vytvářelo hned několik „Chloé girls“ v čele s hvězdou kampaně a videa Clémence Poésy. Každá z nich vložila do Love Story svou vizi, a tím vznikl parfém vyprávějící nezapomenutelný příběh. O čem? O ní a o něm. Uvidí ji a je fascinován. Její ženskostí, přirozenou elegancí, svůdností s dotekem svobody a půvabu. Tuto ženu, kterou by si čas od času přála být alespoň na okamžik každá z nás, reprezentuje již zmíněná Clémence Poésy, která tak vypráví prostřednictvím Love Story příběh moderního svádění. Procházka Paříží pak končí právě u mostu Pont de Arts, kam milenci věší zámečky na důkaz své lásky. A když nemáte zámek? Nevadí, máte přeci parfém Love Story!

Zdroj: www.pinterest.com

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii parfémy a vůně.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu