Jaké kozačky nás letos okouzlí? Výběr toho nejlepšího!

Jaké kozačky nás letos okouzlí? Výběr toho nejlepšího!

30. listopadu 2014,

Sponzorované odkazy

Zima přivádí na trh jeden z produktů, který v ostatních sezónách jen slabě pokulhává. Jsou to dámské kozačky. Je pravda, že jsme zaznamenali snahy o jarní varianty a občas někdo zkouší prosadit tento trend i v létě. I tak zůstávají kozačky číslem jedna především u zimní sezóny. Pokusím se vám představit několik stěžejních kousků sezóny na základě mého subjektivního úsudku. Vlastně si uděláme průřez nabídky několika značek.

Kvalitní a pohodlné – kozačky Geox

Jelikož se snažím od každé značky vybrat něco specifického, u Geoxu se musím zaměřit na komfort. Letošní kolekce se drží zaručené klasiky. Nízké kozačky na mírném podpatku bez zdobení a jiných aplikací, jezdecký styl kozaček a několik modelů na středně vysokém podpatku. Technologie výroby zachovává stále přísné parametry, díky kterým značka získala patent.

Můj typ jsou jednoduché kozačky na klínku zdobené decentní přezkou.

Štvanec módních trendů – Zara

Módní značka Zara funguje jako zdařilá kopírka velkých světových trendů za nižší cenu, to je všeobecně známý fakt. Není tomu jinak ani při navrhování obuvi. Sice se týká spíše o doplňkový sortiment značky, ale oblíbilo si jej mnoho žen i mužů.

Vybírám kozačky do půl lýtek, na podpatku, ozdobené sponami a také kozačky na vysokém silném podpatky, u kterých jistě zaujme atypický tvar.

Pro všechny! Kozačky Humanic

Obchod, kde si vybere téměř každý, by mohl být Humanic. Nabídka zimních a podzimních kozaček je velmi široká. Najdeme zde elegantní kozačky na tenkém podpatku i klasické jezdecké kozačky. Na druhou stranu se zde objevuje i ztracený a věčně nalézaný trend kozaček nad kolena.

A právě ony jsou můj závěrečný tip! Možná poněkud neotřelé, pro někoho odvážné a pro někoho jiného zcela fádní. Přiznejme si, že takovýto styl kozaček vyžaduje vhodnou kombinaci s celým outfitem. Při podařené kombinaci můžou vypadat kozačky na noze famózně nebo naopak tragicky.

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii zimní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu