Vánoční svetříky - veselé i hřejivé!

Vánoční svetříky - veselé i hřejivé!

18. prosince 2014, vanoce, zima, svetr, trendy, oversized, cardigan, kasmir, vlna

Sponzorované odkazy

Nastal čas vlny, kousek, který nechybí na podzim ani v zimě žádné ženě v šatníku. Jsou to hlavně hřejivé a huňaté pulovry, kašmírové roláky, ujeté svetry s vánočním potiskem, nosí se prostě všechny. Ty tam jsou časy, kdy bylo společensky únosné chodit v mikinách na nejrůznější příležitosti. Sportovní mikiny jsou dnes pasé, nechte je fanouškům rapu a hiphopu a opravdu je šetřete jen na sportovní příležitosti.

Jakmile se rozhodnete a půjdete do výběru, dbejte na tři hlavní faktory: a) materiál, b) barvy a za c) vzor. Dbejte na materiál, pokud budete chtít svetr prát spolu s ostatním prádlem, určitě si nepořizujte vlněný, pořiďte si spíše svetr, kde bude značné množství polyesteru, elastanu a méně bavlny. Jednak se v těchto materiálech lépe udrží barva, také ale snadno zachová původní tvar. U barvy se hlavně řiďte tím co máte ve svém šatníku a k čemu svetr budete nosit. Nejvíce trendy, co se týče vzor,ů je samozřejmě ten vánoční, se sobíky, sněhuláky, stromečky či s norským vzorem.

Oversized

Velmi trendy je oversized, tedy nadměrná velikost. Zapomeňte proto na titěrné upnuté svetříky a nebojte se zahalit do volných velkých hřejivých modelů.

Luxusní kašmír

Pokud chcete být in, neměl by vám také v šatníku chybět jednoduchý kratší svetr, který můžete skvěle vrstvit na halenky a džínové košile.

Veselé vánoční vzory

Dále byste si měly pořídit svetr s veselým motivem, jako je například zvířecí hlava nebo grafický vzor.

Svetr ze Skandinávie

Řeč je o kvalitních teplých svetrech s norským vzorem, tento trend přetrvává již několik desetiletí a bude stále velmi aktuální, ze severských hor se dostal až do městských ulic a našel si své zákazníky i zde.

Rolákové svetry

Velmi praktická věc pod kabát, nahradí vám i šálu a krk máte pěkně v teple.

Maxi kardigan

V neposlední řadě se letos neobejdete bez maxi kardiganu, který se perfektně hodí například přes šaty. A vzhledem k tomu, že bývá často bez zapínání, můžete si s ním pohrát a přepásat ho různými pásky.

Zdroj: asos.com

Autorem článku je Martina H.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, módní značky a návrháři a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu