Povánoční slevy a výprodeje

Povánoční slevy a výprodeje

3. ledna 2015, zimní výprodej, slevy, Tally Wejl, Lindex, Calzedonia, Intimissimi, sleva oblečení, sleva spodní prádlo

Sponzorované odkazy

Vánoce jsou svátky klidu. Všichni to ale známe. Nejdříve absolvujeme předvánoční shon. Kdo nebyl dostatečně duchaplný, pobíhá ještě na Štědrý den po obchodních domech a doufá, že sežene „poslední záchranu.“Vzorná hospodyňka uklízí v pravidelných intervalech raději celý měsíc předem, přičemž manžel pro jistotu měsíc předem slaví. Abychom se udrželi v kondici, vyrážíme na první nákupy ihned po 25. prosinci. Dobrovolně vystojíme frontu na parkovišti a vydáváme se na povánoční boj o zlevněné kousky.

Nákupy ve slevách jsou opravdu lákavé, ale opravdu takto chceme trávit volné chvíle s rodinou a přáteli? Co je vánočního na tom, vzít děti o vánočních svátcích do Mc Donaldu a pak je vláčet po nákupech? Jak snadno se necháme lapit do rybářské sítě obchodních řetězců. Slevy na nás volají z reklamních banerů, z televize, internetu i jiných médií. Cílem obchodníků je pochopitelně zvýšit zisk. Našim cílem je nakoupit co nejvíce věcí za co nejméně peněz. Zdá se to jako správný vzorec a přeci jen se mi na něm něco nelíbí.

Ony totiž slevy samy jen tak neutečou a určitě nám nevyprodají něco životně důležitého. Navíc je známý fakt, že slevy se teprve budou zvyšovat. Dejte si pozor na krásné cedulky s lákavou cenou, u nichž při bližším zkoumání zjistíte, že sleva je pouhých padesát korun a někdy i pouhých 50 haléřů. Nebuďme štvanci cen. Užijme si povánoční atmosféru a vydejme se do obchodních center i kamenných obchodů až o něco později.

Možná není špatný nápad, inspirovat se internetem a udělat si předem malý průzkum. Naženeme tím čas a jistě i energii. Není špatné vědět, o co máme v obchodech zájem a zbytečně nenakupovat tuny nového oblečení. Mám pro vás několik zajímavých tipů. Jsou to obchody, do kterých se určitě zajděte podívat.

Začneme u spodního prádla. Slevy odstartovaly v prodejnách značky Intimissimi. Kdo tam už někdy byl, dobře ví, že se nejedná pouze o podprsenky, kalhotky, boxerky, dámská či pánská pyžama, ale také o velmi hezká trička či šaty.

Až k padesáti procentům sahají slevy u značky Calzedonia. Za krásnou cenu se vám zde podaří koupit ponožky, punčocháče i zdobené silonky.

Mysleme i na mladší populaci. Ta jistě ráda zavítá do obchodů Tally Wejl. Kdysi poměrně levné oblečení je už dnes o pomyslnou cenovou lištu výše, ale ve slevách se vrací ke svým původním hodnotám.

Ceny za bižuterii se v některých obchodech zdají být poměrně vysoké. Stačí si jen málo připlatit a máme šanci získat originální handmade šperk z tvůrčí dílny umělce. Nicméně slevy přinášejí útěchu duši velmi rychle. Doplňky se zlevňují stejně jako oblečení. Doporučuji zavítat do prodejny značky Lindex.

Zimní výprodej svádí ke koupi oblečení, které možná tak často neunosíme, ale ve slevě nelitujeme utraceného obnosu. Můj tip z Lindexu je stylová stříbrná bundička.

Slevy jsou všude kolem nás a postupně budou stoupat. Vychutnávejte si ještě poslední chvíle volna a do slevového šílenství se zařaďte až po novém roce. Výprodeje porostou v sekci kosmetiky, parfémů, zlevní zboží pro domácí mazlíčky i některé z potravin.

Zdroj: www.tally-wejl.net , www.zara.com , www.lindex.comwww.calzedonia.it

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, doplňky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu