Základní kousky, které nesmí chybět v zimní skříni

Základní kousky, které nesmí chybět v zimní skříni

9. ledna 2015, zimni, trendy, must, have, kabat, boty, rukavice, cepice, bambule, kuze, kozene, vlnene, vlna, oversize, kotnikove

Sponzorované odkazy

Konečna nastala ta pravá zima a tak s prvním sněhem a mrazíky si i ty nejzarputilejší módní odbornice, které by celý rok zvládli chodit v teniskách či balerínách s džínovou bundou či lehkých topících, uvědomí, že je čas zařadit do skříně znovu i zimní teplé oblečení. Počasí si s námi dost pohrávalo a chvíli jsme si mysleli, že ani zimní oblečení ani nevytáhneme, ale opak je pravdou. Pojďme si představit základní zimní kousky, které musíte mít ve skříni, aby vás zima nezaskočila!

Základním kouskem je rozhodně kabát!

V létě střídáme bundičky a saka den co den podle příležitosti, na kterou outfit vybíráme, zimu naopak trávíme s výbavou jednoho nebo dvou kvalitních kabátů, které zahřejí. Vsaďte proto na univerzální střih i materiál, který můžete zkombinovat s šaty i kalhotami. Nejlepší je kašmírový kabát střižený ke kolenům s páskem, který postavě dodá ženské tvary.

Čím hrubší tím lepší

Odložte tenké svetříky, nyní jsou velkým hitem oversize svetry nejlépe velikost XXL s hrubou vlnou či bavlny. Některé bývají podšité a tak plní funkci samotného kabátu či bundy. Výhodou těchto svetrů je, že můžete pod něj vrstvit další kousky oblečení a tak se přizpůsobit teplotním změnám během dne.

Mrazu a soli nepodlehnou

Ani boty není vhodné podceňovat. My proto sázíme jedině na kůži, která nám vydrží několik sezón a zima v ní téměř neexistuje. Nejvíce trendy jsou nyní kotníkové boty z hladké kůže s doplňkem v podobě řemínku či spony. Důležité je boty před zimou řádně naimpregnovat a starat se o ně pokaždé když přijdeme domů, ošetřit je od soli a opět lehce naimpregnovat, takto vám boty vydrží několik sezón. Pokud jste si koupili boty s hladkou podrážkou, nechte si u obuvníka podrážku upravit a dát si protiskluzovou podrážku a už se nemusíte bát nehody či menšího trapasu v ulicích.

Hlavu i ruce pěkně v teple

Bez čepice a rukavic, si nedokážeme zimu představit, nejenom že chráníte svou krásnou hřívu a ruce před mrazy, ale také vám udělají velkou parádu. V obchodech se vyskytuje opravdu velké množství různých stylů je jen na vás si vybrat ten svůj! Dámy elegantnějšího vzhledu, určitě neudělají chybu, když si pořídí jedny kožené rukavice a když budou mít nějaký ten vzor, o to líp! Naopak u čepice se zase mladší ročníky mohou odvázat a pořídit si veselou teplou čepici s bambulí.

Zdroj: www.asos.com www.hm.com

Autorem článku je Martina H.. Článek najdete v kategorii obuv, dámské oblečení, doplňky, módní značky a návrháři a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu