Semišové kabelky - krásné na dotyk i na pohled

Semišové kabelky - krásné na dotyk i na pohled

3. listopad 2010, semišové kabelky, Humanic, www.shopstyle.com, Ralph Lauren, třásně, semišový materiál, psaníčka, semiš

Sponzorované odkazy

Hladké na dotyk, krásné a stylové na pohled. I takové dokáží být semišové kabelky. Právě semiš patří mezi trendy materiály této podzimní a zimní sezóny. A to nejen, co se oblečení týká, ale také v případě módních doplňků, jako jsou boty nebo kabelky. V dnešním článku se zaměříme právě na kabelky. Podíváme se na semišové kabelky nejen do butiku Humanic, který najdeme i v České republice, ale také na semišové kabelky luxusního módního domu Ralph Lauren. Kromě toho se na ně podíváme do božského online butiku s výběrem nejprestižnějších světových značek, do online obchodu www.shopstyle.com a na závěr si ukážeme také několik semišových krásek ozdobený jedním moderním prvkem. Jakým, se dozvíme už za malou chvíli.

Semišové kabelky - krásné na dotyk i na pohled (http://www.luxurymag.cz)

Humanic

Společnost Humanic, která patří poslední dobou mezi často vyhledávanou módní síť s různým sortimentem doplňků, nabízí plno stylových kabelek včetně těch semišových. Mezi semišovými kabelkami zde můžete najít jednoduché kabelky bez zdobení, ale také kabelky s elegantními přezkami. Stylová i praktická bude semišová kabelka, kterou můžete nosit jak na lokti, tak i přes rameno, protože je navíc opatřena dalším praktickým páskem.

Semišové kabelky - krásné na dotyk i na pohled (http://www.luxurymag.cz)

Ralph Lauren

Modely semišových kabelek Ralph Lauren mají sice jednoduchý design, přesto jsou velice exkluzivní a zajímavé. Elegantní barvy dotváří dokonalý vzhled, stejně jako některé typy uch. Samotný módní dům Ralph Lauren udává ve světě high fashion styly i trendy a bývá považován za prestižní značku. Semišová kabelka Ralph Lauren proto znamená přepych a luxus.

Semišové kabelky - krásné na dotyk i na pohled (http://www.luxurymag.cz)

Shopstyle

Inspirovat se výběrem luxusních semišových kabelek můžete i na internetové stránce „www.shopstyle.com. Dostanete se zde přímo do kabelkového, semišového ráje. Najdete tu kabelky různých módních značek jako miu miu, Alexander McQueen a další. Kromě kabelek na rameno a na loket, zde najdete i stylové semišové brašny, semišové kabelky s módním řetízkovaným páskem, ale také stylové semišové psaníčka. Všimnout si můžete i apartního zdobení, jako jsou přezky, zipy nebo mašlička. Jak sami vidíte, i semišové kabelky se vyrábí v mnoha barvách, nejen v klasické černé. Naopak. Svůj outfit si skvěle osvěžíte právě kabelkou v jiné barvě. Nabídka internetového serveru www.shopstyle.com je velice pestrá a přímo stvořená pro získání inspirace pro váš nákup. Skutečnou módní trefou tohoto období budou právě kabelkové brašny, které se hodí jak ke kotníčkovým botám, tak k lodičkám, ale i k obyčejným teniskám.

Semišové kabelky - krásné na dotyk i na pohled (http://www.luxurymag.cz)

Semišové kabelky s třásněmi

Opravdovým módním hitem současnosti je zdobení v podobě třásní. Třásně se nosí na modelech oblečení, na obuvi, jsou jimi však také ozdobeny i kabelky. Právě ve spojení se semišovým materiálem budou pak takové kabelky opravdovým módním skvostem. Se semišovou kabelkou s třásněmi tak můžete prožít váš indiánský podzim (a samozřejmě budou moderní i ostatní roční období). Kromě maxi kabelek si můžete pořídit i stylová psaníčka s třásněmi. Ty pak mohou být různě dlouhé. Extrémně dlouhé znamená extrémně moderní.

Semišové kabelky - krásné na dotyk i na pohled (http://www.luxurymag.cz)

Se semišovou kabelkou budete za módní hvězdu číslo jedna za každé okolnosti. Ať už si ji pořídíte v jakémkoliv butiku, vězte, že chybu rozhodně neuděláte.

„Zdroj“: www.shoemanic.com. www.ralphlauren.com, www.shopstyle.com, Hemera/Thinkstock

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu