Pánská sportovní kolekce H&M 2015

Pánská sportovní kolekce H&M 2015

17. ledna 2015, sport, beh, kolekce, jaro, tenis, outdoor, fitness, posilovani, sportovni, sekce, novinky, trendy, hm, men, 2015, fashion, jogging

Sponzorované odkazy

V obchodních řetězcích světoznámé a velmi oblíbené značky H&M nyní najdete novou pánskou kolekci určenou na sportovní aktivity. Kolekce je rozdělena do několika sekcí. Jedná se o čtyři nejdůležitější a momentálně nejznámější sporty pro muže, najdete zde oblečení na běh, do posilovny, na tenis a dokonce i na outdoor, který se čím dál více stává populární!

H&M svou sportovní nabídku pravidelně obměňuje a přináší svým zákazníkům vylepšené technologie, které se stejně jako u čistě sportovních značek starají mimo jiné o funkční odvod potu nebo příjemný materiál na dotek. S vylepšenými technologiemi, ale přichází ruku v ruce i zajímavější design. Letošní jarní pánská kolekce je především ve výrazných odstínech jako je limetková, pomerančová nebo modrá.

Jak jste se mohli dočíst již na začátku, celá kolekce se skládá ze čtyř částí, ale bohužel ne všechny budou v České republice k dostání. Podkolekce na běhaní a posilování se k nám dostanou téměř kompletní a tak pánská část může již brzy vyrazit do posilovny či do přírody v nové kolekci. Bohužel máme špatnou zprávu pro milovníky bílého sportu, celá část podkolekce na tenis k nám na východ nedorazí vůbec a z podkolekce outdoorové se můžeme těšit jen na některé z hlavních doplňků.

Milovníkům sportu a designového oblečení se jistě zalíbí podkolekce na běh, která se letos opravdu vydařila, jak po stránce použitých materiálů tak co do jejich funkčnosti. Jsou zde zkombinované velmi trendy odstíny limetkově zelené, jemné šedé a černé. Kolekce atletická je zase o něco více barevnější a obsahuje mimo jiné i rukavice na posilování!

Zdroj: hm.com pinterest.com

Autorem článku je Martina H.. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři a pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu