Obujte se do kozaček! / Kozačky podzim 2008

Obujte se do kozaček! / Kozačky podzim 2008

26. září 2008, kozačky, kozačky dámské, trendy kozačky, kozačky Baťa, boty Baťa, kozačky vysoké, kozačky nad kolena, kozačky 2008, kozačky.cz

Sponzorované odkazy

V někom evokuje babí léto nostalgii po uplynulé dovolené, pro jiného bývá signálem blížícího se podzimu a zimy a výzvou k obměnění šatníku, potažmo i botníku, někdo v tuto dobu už pokukuje po kozačkách. Není třeba čekat, až bude mrznout – kozačky se letos nosí již na podzim.

A vybere si opravdu každý – letošní nabídka potěší jak přívrženkyně pohodlných bot na téměř ploché podrážce, tak milovnice jehlových podpatků vysokých snad až do nebe. Ani barevnosti se meze nekladou: barvy mohou být tlumené a z temnějšího konce spektra, tedy univerzální černá, antracitová, tmavě hnědá či vínová nebo výrazné: červená, zelená, oranžová i fialová.

Kozačky na kolena

Po nějaké době se vracejí velmi oblíbené kozačky nad kolena. Jsou opravdu mimořádně sexy bez ohledu na jejich barvu či zdobení, díky podpatkům opticky prodlouží i nohy, které mají k dokonalosti trošku dál. Jen je třeba dobře uvážit, k čemu je obout, aby výsledek nevyzněl odvážněji, než by bylo nositelce milé. Skvěle tyto kozačky vypadají třeba s úzkými kalhotami a vyšívanou tunikou nebo jednoduchým pleteným svetrem lehce přes boky.

Obujte se do kozaček! / Kozačky podzim 2008 (http://www.luxurymag.cz)

Další možností jsou stále oblíbené „jezdecké holínky“. Nevypadají sice tak efektně, podpatky mívají nizounké, takže na výšce nikomu nepřidají, dají se však mnohem snáz kombinovat s oblečením. Ať už z letošním aktuálních materiálů zvolíte tvíd nebo skotské káro, dáváte přednost kalhotám či delším sukním, před chladem se chráníte sakem nebo kabátkem, k těmto botám se hodí prostě všechno.

Toho, kdo dává přednost pohodlným modelům tak do půl lýtek a navíc si rád zavzpomíná na čvachtání v kalužích, jistě zaujmou boty na první pohled poněkud připomínající obyčejné gumáky. Na druhý pohled je to ale jasné – přece jen se jedná o kozačky, pohodlné, kožené a díky své jednoduchosti téměř univerzální. Shodnou se s kalhotami i sukněmi všech délek a šířek, rozumí si s kabáty, kabátky i bundami, dobře ladí s elegantním i sportovnějším stylem.

A tak určitě nemusíme litovat, že lodičky a baleríny uložíme zanedlouho k zimnímu spánku: můžeme se nazout do kozaček a užívat si v podzimním chladu příjemného pocitu, že máme nohy v teple. Naším typem pro vás jsou například kozačky značky Baťa, jichž tato firma nabízí velké množství a každý model je originální a stylový.

Kozačky 2008

Obujte se do kozaček! / Kozačky podzim 2008 (http://www.luxurymag.cz)Obujte se do kozaček! / Kozačky podzim 2008 (http://www.luxurymag.cz) Obujte se do kozaček! / Kozačky podzim 2008 (http://www.luxurymag.cz)Obujte se do kozaček! / Kozačky podzim 2008 (http://www.luxurymag.cz) Obujte se do kozaček! / Kozačky podzim 2008 (http://www.luxurymag.cz)Obujte se do kozaček! / Kozačky podzim 2008 (http://www.luxurymag.cz) Obujte se do kozaček! / Kozačky podzim 2008 (http://www.luxurymag.cz)Obujte se do kozaček! / Kozačky podzim 2008 (http://www.luxurymag.cz)
Autorem článku je Lucie Žáková. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu