Upoutávka nejnovější kolekce jaro 2015 od Intimissimi!

Upoutávka nejnovější kolekce jaro 2015 od Intimissimi!

5. ledna 2015, nude, pyžamo, noční košilka, podvazkový pás, bomber jacket, dámské šaty, jaro 2015, spodní prádlo, Intimissimi, pánské spodní prádlo, boxerky, paisley, army, balconette, krajka, trendy

Jarní sezóna se nám pomalu blíží a většina módních značek už je na ní připravená. I když se nám může zdát, že spodní prádlo přeci nemůže hledět na to, jestli je právě zima nebo léto, značka Intimissimi právě v tuto chvíli vystrkuje růžky se svou nejnovější kolekcí jaro 2015. Věřte nebo ne, ale i spodní prádlo a vše okolo něho podléhá aktuálním trendům a mnoho z žen si na ně potrpí, tak proč jim nevyhovět?

Preview (předpremiéra, upoutávka) kolekce jaro 2015 od Itimissimi mě doslova nadchla. Obsahuje vše, co žena od spodního prádla očekává a nejen to! Značka Intimissimi si dokonce připravila i malou ochutnávku pro muže. Několik kvalitních pánských boxerek z prvotřídní bavlny, z nichž některé podléhají nejnovějším trendům tak moc, že se na nich objevuje paisley vzor, proužky nebo jsou provedené v army stylu.

A co ještě v kolekci Intimissimi kromě spodního prádla můžeme čekat? Budou to i překrásná dámská pyžámka, košilky a župánky. Pro ještě chladnější noci tu jsou kalhotová pyžama s dlouhým rukávem, v některých případech propínací. Pro romantické večery a noci tu jsou nádherné košilky, které by mohly lehko konkurovat mnohým luxusním společenským šatům. Vládne jim krajka, která má neskutečně krásné vzorování. V tomto nočním oblečku prostě musíte spát sladce jako princezna.

I když se Intimissimi specializuje na spodní prádlo, nechybí zde ani klasické dámské oblečení. Rozhodně bychom nečekali třeba trendy bundy zvané bomber a i ty jsou zde k dostání. Mimo ně také luxusní topy a šaty, které jsou zkrášlené krajkou či síťovinou. Sáhnout budete moci i po sexy legínách metalického lesku, které připomínají kůži.

Konečně se dostáváme k onomu spodnímu prádlu. Celá kolekce jaro 2015 od Intimissimi se nese ve třech základních barvách a to v černé, tmavě modré a tělové. Kolekce černého spodního prádla je nejodvážnější. Černá barva k tomu přímo svádí a ženy jednoduše dělá mnohem více sexy. Kromě podprsenek a krajkových kalhotek zde v černé barvě objevíte i podvazkový pás či průhlednou košilku s třásněmi.

Tmavě modré spodní prádlo mě zaujalo právě svou nevšední barvou. Evokuje ve mně noční oblohu posetou miliardami hvězd. Na podprsenkách a kalhotkách této barvy převládá krajka, která může někomu připadat až přemrštěná, ale zato působí romanticky a cudně. Zajisté jste si již všimli, že Intimissimi dala v této kolekci velký prostor podprsenkám zvaným balconette, které se objevují ve všech barvách.

Posledním barevným provedením, ve kterých se prozatím kolekce spring 2015 nese, bude trendy tělová barva. Intimissimi celý tento sortiment nazvala Delicate transparence, tedy něco jako jemně průhledné. A vskutku. Spodní prádlo a košilky toho moc neskrývají, ale přesto působí zdrženlivě. Krajka, mašličky a nahé části vašeho těla budou u vás v ložnici působit jako afrodisiakum.

Zdroje: cz.intimissimi.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu