Hodinky Prim na internetu? Ano, Prim Cylinder 40 pouze na Hodinky.cz

Hodinky Prim na internetu? Ano, Prim Cylinder 40 pouze na Hodinky.cz

9. listopad 2010, hodinky, Prim, Hodinky.cz, Primky, hodinky Prim, Ogloj Chorchoj, Prim Cylinder 40

Sponzorované odkazy

Asi jen málokdo nezná českou stálici v oboru hodinářství, kterou je značka Prim. Takzvané primky se vyrábějí již po šest desetiletí, pořídit si je můžete jak k denním nošení, tak k výjimečným společenským událostem. Přes takřka monopolní postavení na socialistickém trhu se výrobcům hodinek Prim podařilo ustát i hrozící krach na začátku devadesátých let a zájem o své produkty, takzvané české „rodinné stříbro“, opětovně prohloubit. Kvalita, tradice a kontinuita hodinek Prim, toto jsou jednoznačně nejzřetelnější důvody, které vedou čím dál větší počet zákazníků k pořízení si některého z modelů hodinek Prim.

Hodinky Prim konečně na internetu

Dříve bylo možné zakoupit hodinky Prim pouze v kamenných prodejnách. Dnes už je tato skutečnost minulostí. Díky společnosti Hodinky.cz, která se může pyšnit největšími obraty z hlediska prodeje hodinek na českém internetu, si je můžete pořídit z pohodlí vašeho domova. V nabídce se nachází kolekce Prim Cylinder 40 z originální řady Prim Arteu 2010 designované ve studiu Ogloj Chorchoj. Kolekce PRIM Cylinder 40 čítá tři barevné varianty společenských hodinek z nerezové oceli konstruktéra Petra Andrše. Černý číselník s iluminovanými indexy je zakryt safírovaným konvexním sklem a vhodně jej doplňuje řemínek z hovězí kůže. Nezaměnitelnost těchto hodinek podtrhuje i originální obal navržený Janem Činčerou.

Hodinky Prim na internetu? Ano, Prim Cylinder 40 pouze na Hodinky.cz (http://www.luxurymag.cz)

„Kolekce Arteu získala zvláštní ocenění v rámci 12. ročníku Exportní ceny DHL HSBC CzechTrade za aplikaci průmyslového designu,“ říká Jana Zbořilová, obchodní ředitelka Hodinky.cz a dodává další výčet úspěchů: „Kvalita kolekce byla potvrzena také 2. místem v soutěži Grand Czech design. Značný zájem návštěvníků sklidily tyto hodinky na výstavách Design Week v Miláně, na výstavě v prostorách Evropské Komise v Bruselu, na Designbloku 2010 v Praze a především na 100 % Designu 2010 v Londýně. Studio Olgoj Chorchoj realizovalo řadu unikátních návrhů z různých oblastí industriálního designu a architektury. Jejich výrobky vystavují a prodávají renomované galerie po celém světě.

Hodinky Prim klasické i moderní

Nové kolekce Primek v moderním designu, ale také retro kolekce za využití nových technologií a materiálů dnes vznikají ve spolupráci s českými designéry a novoměstskými odborníky z oblasti výroby hodinek. Hodinářská produkce továrny ELTON hodinářská, a.s. v Novém Městě nad Metují se rozvinula do dvou hlavních linií – klasických řad společenských hodinek Spartak, Diplomat, Pavouk, Linea a Elegant a moderních řad, které vytvářejí přední čeští výtvarníci a designéři jako Lenka Súkupová, Jan Jaroš či studio Ogloj Chorchoj.

Hodinky Prim na internetu? Ano, Prim Cylinder 40 pouze na Hodinky.cz (http://www.luxurymag.cz)

Hodinky Prim si můžete koupit na www.hodinky.cz.

Autorem článku je Tomáš B.. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu