Denimová kolekce "Work Those Jeans" od Tally Weijl!

Denimová kolekce "Work Those Jeans" od Tally Weijl!

12. března 2015, jarní kolekce, letní kolekce, hit jaro 2015, jaro 2015, léto 2015, roztrhané džíny, denim, trendy, must-have, Tally Weijl, rifle, džíny, vysoký pas, boyfriend, úzké džíny, skinny, slim, džíska, riflová bunda, kalhoty s laclem, lacláče

Sponzorované odkazy

V letošní teplé sezóně, tedy na jaře a v létě 2015, bude, jako už po několik let, trendy denim. Klasické rifle, džínové bundičky, denimové košile či jakékoli jiné módní kousky, které mají onu specifickou modrou barvu a materiál drsný napovrch. Neznám nikoho, kdo by tyto džínové modely nemiloval. Většina z nás je obléká dennodenně, a přitom si vůbec neuvědomuje, že právě hýří nejnovějšími trendy celosvětového módního světa. Nosme denim, chlubme se s ním a ukažme, že jsme znalí v oblasti módy.

Nejraději ze všeho máme klasiku. Mladistvá značka Tally Weijl ve své kolekci jaro/léto 2015 připravila ihned několik modelů tradičně střižených dámských džínů. Letos poletí hlavně úzké provedení, které dokonale obtáhne naše nožky a nechá vyniknout ženským tvarům. Takzvané skinny rifle sluší každé ženě, s kteroukoli postavou. Pokud si přeci jen někdo není jistý, své kila navíc lehko zamaskujete volbou tmavší barvy. Stále se však budeme držet u typické riflové modré, bez níž by denim prostě nebyl denim.

Možná to některé z vás nerady slyší, ale letos na jaře a v létě budou hitem mezi denimem rozedřené a ošoupané džíny. Mnoho lidí se k nim staví skepticky, jelikož nechápou, proč utrácet za již zničené zboží, které bude ve svém poškození stále gradovat. Otrhané rifle mají ale i mnoho výhod. Například, že se džínů nemusíme vzdávat i v těch největších vedrech. Díry na kolenou a v oblasti stehen či holení poskytnou prodyšnost. My se pak nebudeme muset pařit a potit, ale můžeme si užívat jara a léta v riflích. Na výběr máme u značky Tally Weijl ihned z několika střihů. Budou to trendy ležérní boyfriend džíny, úzké slimky či nadčasové rovné denimky.

Must-have kouskem nadcházející sezóny budou kalhoty s laclem! Pokud jste si je ještě nepořídily, tak spěchejte do města nebo vám je ostatní vykoupí. V obchodech značky Tally Weijl si můžeme vybrat z denimových lacláčů s dlouhými nohavicemi či z krátkých kraťasových. Naše volba by se měla řídit podle počasí. Kromě něho už nám nestojí v cestě nic a laclových kalhot si můžeme užívat do sytosti.

Za téměř kouzelný módní kousek můžeme považovat kalhoty s vysokým pasem. Má ihned několik výhod, které si nenechá ujít žádná z žen. Ty, které trpí nízkou výškou, která nešplhá k modelkovským proporcím, kalhoty s vysokým pasem opticky prodlouží nohy a tím pádem i celou postavu. Mnoho z nás trápí i větší bříško a nepěkné špíčky v problémových oblastech, vyšší pas tyto trable také zahání. Stáhne pas a bříško kompletně zamaskuje.

Denim ale nejsou jen kalhoty. Jak už jsem zmiňovala výše, trendy budou veškeré riflové kousky. Módní značka Tally Weijl vedle denimových kalhot nabízí i překrásné blůzky a košile. Pro ještě větší zahřátí má značka připravený model krátké džínové bundy, a dokonce i kotníčkovou obuv z rifloviny. Tally Weijl se vůbec nebrání celo-denimovým outfitům a své zákaznice vyzývá k tomu samému.

Zdroje: www.tally-weijl.net

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu