Začněte sportovat s NEW YORKER Athletics S/S 2015

Začněte sportovat s NEW YORKER Athletics S/S 2015

8. března 2015, new yorker, sport, fitness, moda, trendy, jaro, tenisky, soft, obleceni

Sponzorované odkazy

Chystáte se začít sportovat? Tak začněte u vhodného sportovního oblečení, které vám nabízí značka NEW YORKER! Módní design, široký výběr a naprostá funkčnost sportovního oblečení NEW YORKER vás opravdu dostane.

Jaro je ideální čas pro nastartování naší kondice a zlepšení fyzičky. Můžete opět vyběhnout na čerstvý vzduch a dát si trošku do těla. Začněte letos stylově a vyrazte do ulic v módním sportovním oblečení NEW YORKER Athletics.V rámci tématu „Naším hřištěm je město“ se v kampani jedna modelka a jeden model vydali na ranní trénink do ulic Berlína. Lednové počasí a drsné pozadí vytváří výrazný kontrast jasnému, ergonomickému a uvolněnému vzezření. Díky tomu vznikly vysoce expresivní snímky, které dokonale předvádějí celou kolekci.

Nejnovější kolekce NEW YORKER Athletics pro muže, kterou již od začátku tohoto měsíce naleznete v prodejnách NEW YORKER, sebou přináší trička, kraťasy, bundy a skutečně všestrannou obuv. Klasickou paletu černé a trendy šedé ozvláštňuje neonově zelená a modrá. Hlavní slovo mají cool slogany, které vás prostě chytnou!

Po úspěšné první řadě, která byla představena loni na podzim 2014, značka NEW YORKER opět prokázala, že se sportovní funkční oblečení a móda vzájemně nevylučují. Nejnovější sezónní trendy sleduje i kolekce NEW YORKER Athletics Jaro/Léto 2015. Speciálně vynikají výrazné vzory ve stylu 90. let. Vedle směsi klasické černé a trendy šedé dominují této řadě výrazné barvy jako Swimming Pool (bazén – čistá modrá), Sunset Pink (západ slunce – divoká růžová) a Deep Ocean (hluboký oceán – výrazná modrá). I detaily vyvedené v barvě Lemon (citron – neonová zelená) každého ohromí.

Sportovní podprsenky, tílka, bundy, legíny a mnohé další se perfektně hodí nejen ke každodenním tréninkům, ale představují i ležérní modely streetwear stylu. Smíšené módní looky dělají ze sportovních střihů skutečně originální kousky. Široký výběr funkčního oblečení za úžasné ceny naleznete v obchodech NEW YORKER již nyní od začátku března.

Zdroj: www.newyorker.com

Autorem článku je Martina Hynková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, doplňky, módní značky a návrháři, pánské oblečení, tenisky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu