FESTIVAL MLADÉ MÓDY ARCOLOR DALŠÍ ROČNÍK SOUTĚŽE O TITUL ARFASHION DESIGNER 2015

FESTIVAL MLADÉ MÓDY ARCOLOR DALŠÍ ROČNÍK SOUTĚŽE O TITUL ARFASHION DESIGNER 2015

17. dubna 2015, arcolor, fashion festival, arcolor festival, arcolor festival mlade mody

Sponzorované odkazy

Pokud máš talent, řemeslné schopnosti a odvahu podmanit si svět módy, rozhodně neváhej a přihlas se! Festival mladé módy Arcolor vyhlašuje další ročník soutěže pro mladé módní návrháře.

Během letošního festivalu Arcolor se udělí již 5. titul ArFashion Designer. Zařaď se mezi jména jako Alžběta Presová, Sandra Švehlíková, Jana Minaříková a Tereza Havránková. Tyto mladé designérky neváhaly, přihlásily se a odnesly si titul ArFashion Designer. Staň se, ty, tím dalším. Dostat se na výsluní předních návrhářů je tvrdý boj a tak je potřeba umět chytit příležitost za pačesy. Získat titul ArFashion Designer je skvělá příležitost jak upozornit na svůj talent a ukázat světu, co v tobě je. Je to skvělá příležitost, jak nastartovat svou kariéru módního návrháře.

Co ti Festival mladé módy Arcolor nabízí? Pokud se přihlásíš, získáš pohled profesionálů na tvou tvorbu. Neboť právě odborná porota seskládaná z profesionálů zabývajících se módou, bude hodnotit tvou soutěžní kolekci. 8 finalistů vybraných touto porotou bude moci předvést své soutěžní kolekce na profesionálně zajištěné módní přehlídce na finálovém večeru Festivalu mladé módy Arcolor, před zraky novinářů, módních nadšenců a odborníků. Vítěz získá ceny v hodnotě 10.000 Kč a celoroční podporu ze strany Arcoloru. Následující ročník ho pak čeká nevšední zážitek, kdy jeho modely ovládnou pražské ulice. Vítěz totiž svou další kolekci předvede o rok později v rámci Festivalu mladé módy Arcolor na módní přehlídce, kdy molo vede přímo ulicemi Prahy a jde o nejdelší molo světa měřící přes 3 km.

**Kdo se může přihlásit? ** Přihlásit se může každý začínající tvůrce bez ohledu na vzdělání ve věku 18–35 let. Soutěž je tak určena jak vyškoleným návrhářům, tak i nadšeným samoukům.

Jak se přihlásit do soutěže ArFashion Designer? Stačí zaslat fotografie své soutěžní kolekce o 10 modelech a ostatní náležitosti na email designer@arcolor.cz a to do 15. 5. 2015.

Více informací najdeš ZDE.

Jsme Festival mladé módy Arcolor. Přivádíme módu do ulic! Přivedeme tam i tu tvoji!

Foto: David Severin Photographer MUAH: Ilona Rubešová – Makeup artist/Vizážista Modelka: Míša Maurerová Kolekce: K.R.O.J. Návrhář: Tereza HavránkováFoto: David Severin Photographer MUAH: Ilona Rubešová – Makeup artist/Vizážista Modelka: Míša Maurerová Kolekce: K.R.O.J. Návrhář: Tereza Havránková
Autorem článku je Beata Bogdánová. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu