Trend jara 2015: puntík!

Trend jara 2015: puntík!

1. května 2015, Zara, Bershka, Pull & Bear, Tally Weijl, dot, puntík, trendy, jaro 2015, puntíkované, jarní oblečení

Sponzorované odkazy

Jaro už je tu a v plné parádě. Vyšňořte se i vy! Jedním z mnoha dalších trendů letošní jarní sezóny 2015 bude roztomilý puntík. Budete si ho moci dopřát na jakémkoli druhu oblečení. Na šatech, kalhotách, topech, sukních, košilích i módních doplňcích. Neexistuje snad žádný kousek, na kterém by se puntík nevyjímal, což je pro všechny z nás obrovská výhoda. A kdo všechno nám ve svých kolekcích trendy dots nabídne?

Bershka

Mohli bychom vytušit, že si trendy puntík vezmou na paškál povětšinou mladistvé módní značky. Jednou z nich je například Bershka. Puntíkované oblečky a módní doplňky má připravené pro mladé dámy i pány. Speciální zaměření je hlavně na lehké propínací košile, které jsou taktéž letos na jaře hitem. Spolu s puntíkem vytváří dokonalou podívanou. Pokud se nebudete chtít do puntíku obléknout, můžete vyzkoušet některý z módních doplňků značky Bershka jako například šátek či nápadnou gumičku do vlasů.

Pull & Bear

Další značkou, která se rovněž zaměřuje na mladistvou svěží módu je třeba Pull & Bear. Tato značka má taktéž ve své nejnovější jarní kolekci pár žhavých kousků s trendy puntíky. Zabruslit do puntíkatého sortimentu značky Pull & Bear mohou jak ženy, tak i muži. Jednoduše střižené módní kousky s puntíky v nenápadných a často nude odstínech se vám budou perfektně kombinovat.

Tally Weijl

A do třetice zřejmě nejoblíbenější značkou pro mladé dívky je Tally Weijl. Ta s puntíky letos na jaře vůbec nešetřila, a proto si můžete dopřát široký výběr z různobarevného a různě-střiženého sortimentu. Malé i větší puntíky, pokrývající celou plochu či jen některou z částí oblečku jako například límeček, si zajisté zamilujete.

Zara

Módní značka Zara se zaměřuje na dámskou, pánskou i dětskou sekci oblečení, módních doplňků, šperků a bot. Trendy puntík se tedy dotkne všech, kteří do obchodů Zara zavítají, od těch nejmladších až po nejstarší. Nutno podotknout, že puntík si meze neklade.

Zdroje: www.bershka.com www.pullandbear.com www.tally-weijl.net www.zara.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu