Francouzská elegance v kolekci Camaieu podzim/zima 2010

Francouzská elegance v kolekci Camaieu podzim/zima 2010

28. listopadu 2010, Camaieu, podzim, zima, oblečení Camaieu, kolekce zima

Sponzorované odkazy

Francouzská značka dámského oblečení Camaieu se již od svého vzniku v roce 1984 nese na vlně klasické elegance, ale i svěžího a lehkého stylu vhodného pro ženy mnoha generací. Oblečení této značky totiž skvěle sedí jak dvacetiletým slečnám, které se rády oblékají trochu společenštěji, tak i ke starším dámám, jež si potrpí na klasiku. Z široké a pestré nabídky oděvů a nekonečného množství doplňků, které tato společnost od roku 2002 nabízí i v České republice, si vybere opravdu každý. Další výhodou jsou i dostupné ceny, které vám prostě nedovolí odejít z těchto obchodů s prázdnou.

Barevný podzim s Camaieu

Pokud vás zajímá, jak vidí značka Camaieu letošní podzim a zimu, nejspíše vás odpovědí potěším. Návrháři se nebáli a zatímco ostatní používali především tmavé barvy, designéři Camaieu si vyhráli s odstíny červené, světle béžové nebo třeba bílé. Tato kolekce ve vás tedy probudí optimistickou náladu a chuť rozzářit tmavé podzimní ulice několika veselejšími kousky.

Nejnovější trendy nesmí chybět!

Barvy v kolekci Camaieu na podzim a zimu jsou možná trochu netradiční, ale jinak se tato značka samozřejmě drží nejnovějších trendů. Pletené svetry, krajkové šaty, kožené bundy nebo květinový vzor, to vše je samozřejmostí. Nesmíme opomenout ani další důležité kousky outfitu, kterými jsou doplňky. Kromě úžasných šál, kabelek a čepic vás určitě zaujme další úžasná, trendy a hřejivá pokrývka hlavy – beranice. Ta se letos stala opravdovým hitem a jelikož nás letos čeká tuhá zima, neměla by ve vašem šatníku chybět.

Udělejte si radost

S novou sezónou je skoro nezbytné obnovit šatník o nějaký ten kousek. V ochodech Camaieu si vaše smysly užijí skvělou podívanou na spoustu trendy a stylových věcí a vaše peněženka nebude příliš trpět, pokud se rozhodnete udělat si radost. Nemusíte ani chodit daleko, tato značka má své pobočky ve třinácti městech České republiky. Obchody Camaieu vás zaručeně nezklamou.

Zdroje: www.camaieu.com

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu