Život je cesta s kufry Samsonite

Život je cesta s kufry Samsonite

3. říjen 2008, Samsonite, kufry Samsonite, tašky Samsonite, samsonite.com, samsonite.cz

Sponzorované odkazy

Život je cesta – věrna tomuto heslu vyrábí od roku 1910 firma Samsonite zavazadla, která jsou lehká, skvěle zpracovaná a vydrží snad jakékoli zacházení. Za necelých sto let své existence se stal Samsonite držitelem několika prvenství: ve třicátých letech přišel například jako první s ucelenými sadami zavazadel, super lehké kufry vymysleli také tady, stejně jako kufry na kolečkách.

Život je cesta s kufry Samsonite (http://www.luxurymag.cz)

Materiály, z nichž jsou kufry, tašky, batohy vyrobeny, se během doby měnily stejně jako vzhled těchto nezbytných pomocníků každého cestovatele. Dnes firma nabízí kufry především skořepinové a zhotovené z textilních materiálů, záleží pak na každém, které variantě dává přednost.

Ty skořepinové mají mnohdy více či méně futuristické rysy: například zavazadla z řady Graviton určitě potěší milovníky technického vzhledu – vypadají totiž jako vyrobené z hliníkového plechu. Kufry Cosmolite se zase víc než čemu jinému podobají velkým škeblím. V obou řadách lze vybírat z kufrů a kosmetických kufříků s promyšleným vnitřním vybavením ve stříbrné, červené a černé barvě.

Toho, kdo hledá zavazadlo poněkud „usedlejšího“ vzhledu, potěší třeba řada Padma: nadčasový design zavazadel nevyjdeani za pár let z módya vybírat lze z celé řady kufrů a tašek v červené nebo čokoládové barvě. Kromě velkých zavazadel zahrnuje řada i dámské kabelky, tašky na notebook a kabinová zavazadla.

Život je cesta s kufry Samsonite (http://www.luxurymag.cz)

Kufry Samsonite

Samsonite myslí i na ty, kterým víc než elegance přirostl k srdci sportovní styl, zavazadla řady Freeminder jsou pro ně jako stvořená. Velmi lehké tašky, batohy a kufry jsou vyrobeny z extrémně odolného polyesteru a skvěle splňují představy o zavazadlech „pro každé počasí“.

Zkrátka nepřijdou ani děti– batůžky, tašky, kufry a další z řady Funny Face také určitě nikde neztratí, zavazadla totiž vypadají jako by právě utekla ze zoologické zahrady. Můžeme tak potkat včeluna kolečkách, krokodýla či berušku na něčích zádech nebo deštník silně připomínající ty­gra.

Život je cesta s kufry Samsonite (http://www.luxurymag.cz)

A tak, až si půjdete koupit nový kufr, zkuste si vzpomenout, že „život je cesta“ a vyberte zavazadlo, které vydrží cestu opravdu dlouhou. Vyberte zavazadlo značky Samsonite. Život je cesta s kufry Samsonite (http://www.luxurymag.cz)Život je cesta s kufry Samsonite (http://www.luxurymag.cz)Život je cesta s kufry Samsonite (http://www.luxurymag.cz)Život je cesta s kufry Samsonite (http://www.luxurymag.cz)Život je cesta s kufry Samsonite (http://www.luxurymag.cz)

zdroje: www.samsonite.com

Autorem článku je Lucie Ž.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu