Léto v pastelových tónech

Léto v pastelových tónech

8. července 2015, pastelové barvy

Sponzorované odkazy

Konečně si užíváme večerních grilovaček, lelkování u vody a letních dovolených. I tak ovšem nezapomínáme sledovat módní trendy a hledat záminky, proč si koupit něco nového do svých šatníků. Zcela zásadní bývají právě výše zmíněné dovolené, kdy zjistíme, že opravdu nemáme co sbalit do kufru. Až si budete tentokrát lámat hlavu s trendy doplňky na dovolenou, podívejte se nejprve na naše letní dovolenkové tipy.

Pastelové barvy halí toto léto do nostalgicky laděných nálad a romanticky nám zahalují oči. Vše se zdá být něžné a velmi ženské. Éterické střihy šatů jen podtrhují sílu celkového efektu, stejně jako jemné doplňky a šperky. V módě jsou peříčky, ať už ve vlasech nebo jako přívěšek či náušnice. Takové nabízí na příklad značka New Yorkem. Pokud chcete něco opravdu originálního, zavítejte do ateliéru Evy Vokounové, tvořící pod značkou Vivien-Handmade. Vytvoří vám čelenku nebo záušnici na míru v naprosto jedinečném stylu.

Rozhodně si letos nenechte ujít kabelky v pastelových tónech. Trendy je blankytně modrá, růžová ale také žlutá nebo lila. Repertoár pastelových barev pěkně rozehrála značka Liu Jo, která jich má plnou letní kolekci. Jelikož jsme v záplavě slev, čekají na vás jistě mnohé kousky v atraktivní cenové relaci.

A co boty? Vše, co se leskne a třpytí, povoleno. Jistě vám neunikl trend vysokých platforem a to především u sándálů a tenisek. Tenisky na vysoké platformě se nosí nejen ke sportovnímu oblečení, ale také k elegantním overalům a šatům.

Pokud se bavíme o doplňcích, nelze vynechat šperky a pásky. Tuto sezónu platí, že čím více, tím lépe. Vrstvěte šperky různých stylů přes sebe a vytvářejte kontrasty s oblečením. Trendy jsou mohutné i velmi jemné šperky. Barvy jsou všechny povoleny, ale upřednostňuje se jejich vzájemná kombinace. Nahlédněte do dílem menších českých designérů, protože právě zde můžete nalézt skvosty.

Inspiraci jsme si tentokrát vypůjčili v butiku SV Pardubice, odkud pochází také fotografie. Fotila Klára Bartheldi.

Autorem článku je Martina Bečková. Článek najdete v kategorii obuv a doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu