Dámská kolekce Puma nejen pro sportující ženy!

Dámská kolekce Puma nejen pro sportující ženy!

28. července 2015, Puma, léto 2015, dámská kolekce, sportovní oblečení, sportovní obuv, tenisky, baleríny, běžecká obuv, trénink, fitness, legíny, polo trika, sportovní tašky, kšiltovky, trendy, sportovní technologie

Sponzorované odkazy

Sportovní značka Puma se řadí ve světe k jedněm z nejpopulárnějších a nejkvalitnějších značek zaměřující se na sportovní zboží. Sponzoruje několik národních, ale i ligových fotbalových týmů. Značku Puma s hrdostí propaguje i jamajský sprinter Usain Bolt či americký golfista Rickie Fowler. V nedávné době se stala ambasadorkou značky i exotická zpěvačka Rihanna.

Nejnovější kolekce značky Puma se dá, stejně jako předchozí, rozdělit podle několika kritérií. Jelikož se jedná o sportovní značku, lze sortiment rozdělit podle sportů. Puma se zaměřuje na běh, fitness, golf, fotbal a motorsport. Dále lze kousky v kolekci rozdělit mezi jednotlivé produkty a to jsou boty, oblečení, doplňky a sportovní vybavení.

A jaká je nejnovější dámská obuv od značky Puma? Ženy, které holdují běhání a chůzi zajisté potěší velice hojný výběr běžeckých bot. Lze si vybrat z několika modelů. Některé z nich dokonce sám obouvá Usain Bolt. Boty se vyrábí z odpruženého materiálu, který rozptyluje náraz a zajišťuje maximální pohodlí tam, kde je potřeba.

Ženám, které v letních měsících navštěvují fitness centra, doporučuji tréninkovou obuv od značky Puma. Zde se značka zaměřuje na tři body, které by měla správná tréninková obuv mít. Je to prodyšnost, odolnost a podpora. Boty jsou dynamičtější, rychlejší, pružnější a pomohou vám posunout hranice. Hodí se jak do interiéru, tak do exteriéru.

Jak už jsem zmínila výše, tak Puma se zaměřuje taktéž i na fotbalovou a golfovou obuv. V dámské kolekci naleznete ale i balerínky. Puma tento druh obuvi považuje za víceúčelový. Můžete je nosit do posilovny, na hodiny jógy nebo při dojíždění do práce.

Mezi oblečením naleznete veškeré potřebné módní kousky, které můžete využít nejen při sportování. Jsou to trička, tílka, mikiny, bundy, sukně, legíny a kraťasy. V oblečení značky Puma se budete cítit vždy pohodlně díky vysoké kvalitě materiálů, nejnovějším technologiím a vytříbenému vkusu.

Nejnovější kolekce značky Puma dámám nabízí i několik módních doplňků v podobě sportovních tašek a batohů, které jsou velice účelné a zajisté nemusí být používány jen při sportu. Logo značky v podobě kočkovité šelmy ve skoku naleznete i na páscích a pokrývkách hlavy jako jsou například kšiltovky – v letních měsících velice šik.

Foto: Puma

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii obuv, dámské oblečení, tenisky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu