Zahalte se do svůdnosti / Kolekce Intimissimi pro podzim 2015

Zahalte se do svůdnosti / Kolekce Intimissimi pro podzim 2015

25. září 2015, Intimissimi, spodní prádlo, svůdné prádlo, podzim 2015, sexy prádlo, kalhotky, podprsenka

Temné barvy, svůdná krajka, sexy síťovina i bílá nevinnost – tak vypadá na první pohled kolekce Intimissimi pro podzim 2015. Díky ní můžete v novém období překvapovat mnoha tvářemi. Jednou můžete být rockovou divou, poté se pustit na romantickou vlnu s podzimním květinovým vzorem, nebo se naladit na klasickou notu s černobílou kombinací. Jaká z tváří je ta vaše?

Black&White

Černobílá kombinace sluší nejen vašemu pracovnímu outfitu či stylovým šatům, ale také spodnímu prádlu. Moc dobře to ví i Intimissimi, která tomuto nestárnoucímu spojení věnovala podstatnou část podzimní kolekce. Dokonale vypadá černá košilka s jemným bílým lemováním, nebo korzetová podprsenka s bílým podkladem a černou krajkou. Nechybí ani podprsenka s jemnými černobílými kostičkami a podvazkovým pásem.

Podprsenka Intimissimi, 1049 KčPodprsenka Intimissimi, 1049 KčKalhotky Intimissimi, 449 KčKalhotky Intimissimi, 449 Kč

Podzimní květy

Květinový potisk se podzimem nenechal zastavit a objevuje se i nadále, jen v trochu tmavší variantě. V kolekci Intimissimi převládá tmavě modrá a béžová barva a společně tvoří dokonalý obraz podzimních květů. I zde je mezi materiály nejvíce využívána krajka, která lemuje košíčky podprsenek, tvoří svůdné kalhotky francouzského střihu a vstupuje i do saténu noční košilky. Tato neotřelá kombinace elegance a přírodních motivů vás zaručeně nadchne!

Podprsenka Intimissimi, 1049 KčPodprsenka Intimissimi, 1049 KčPodprsenka Intimissimi, 849 KčPodprsenka Intimissimi, 849 KčKošilka Intimissimi, 849 KčKošilka Intimissimi, 849 Kč

Na rockové vlně

Letošní trendy nám velí proměnit se na pár okamžiků v rockovou divu. Proto se tomuto stylu věnuje i část podzimní kolekce Intimissimi 2015. Využívá k tomu především lichotivé a elegantní černé barvy, ale také sexy materiálů, mezi které patří vedle krajky i umělá kůže. Intimissimi však nesklouzává k lacinosti, ale volí raději rafinované střihy. Divokost z nich však stále sálá, a ať už to bude podvazkový pás, trojúhelníková podprsenka nebo průsvitné body, co nejvíce upoutá vaši pozornost, nešlápnete vedle a nejednomu chladnému podzimnímu večeru dodáte pořádný žár.

Podprsenka z kůže, 1149 KčPodprsenka z kůže, 1149 KčBody, 849 KčBody, 849 KčPodvazkový pás Intimissimi, 749 KčPodvazkový pás Intimissimi, 749 Kč

Oblečení na doma a pyžama

Svůdné prádlo je sice krásné, ale příjemné pyžamo či tepláky mají také něco do sebe. Intimissimi do podzimní kolekce přidalo několik pohodlných kraťásků, volných triček a topů a s nimi bude podzim hned příjemnější.

Krajkové kraťásky, 749 KčKrajkové kraťásky, 749 KčPyžamo, 1449 KčPyžamo, 1449 Kč

Foto: Intimissimi

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu