Využijte předsezónní slevy pro nákup plesových šatů!

Využijte předsezónní slevy pro nákup plesových šatů!

15. října 2015, plesové šaty, společenské šaty

Plesová sezóna i doba tanečních kurzů se pomalu blíží. Ještě nemáte žádné šaty vybrané a dokonce ani vyhlédnuté? Měly byste si pospíšit. Teď je ten správný čas pro pořízení plesových šatů z posezónních výprodejů.

Vybírejte podle postavy

Pokud má vaše postava tvar hrušky je třeba spodní polovinu zeštíhlit. Zkuste A-střih se zvýšeným pasem. Sukně by se neměla příliš rozšiřovat, aby skryla širší boky. Dalším tvarem je jablko. V tomto případě se doporučuje šněrovací korzet a širokou sukni, která rozšíří boky. Zapomeňte na výrazné a hluboké výstřihy. Jestliže je vaše postava obdélníková neboli chlapecká je třeba jí dopřát trochu ženskosti. Volte nabíranou sukni, výstřih a odhalte třeba šíji.

společenské šaty pro plnoštíhlé; zdroj: glamor.czspolečenské šaty pro plnoštíhlé; zdroj: glamor.cz

K zakoupení na glamor.cz za 2 890 Kč

Předposledním typem je tvar trojúhelníkový, který se vyznačuje širokými rameny a úzkým pasem. Nutné je přitáhnout pozornost do spodní části. Dosáhnete toho například asymetrickou sukní, můžete také odhalit lýtka nebo kolena. Vršek volte jednoduchý. A posledním typem je tvar přesýpacích hodin, tedy žena s plnými ňadry, boky a štíhlým pasem. Za ženskou postavu se nemusíte stydět, takže křivky prostě jen podtrhněte.

Dlouhé nebo krátké?

Na plesy vyšší společenské důležitosti si oblékněte dlouhé šaty. Na méně důležité události si můžete vzít i šaty krátké. Při výběru dlouhých šatů si dejte pozor, aby nebyly příliš dlouhé. Počítejte s tím, že budete mít nějaký podpatek. Zásadní je, abyste si na šaty nešlapaly.

společenské šaty; zdroj: glamor.czspolečenské šaty; zdroj: glamor.cz

K zakoupení na glamor.cz za 2 490 Kč

Řiďte se svým pocitem

Samozřejmě, že existují módní trendy i co se společenských šatů týče. Ale řiďte se raději tím, aby vám šaty slušely a hlavně se v nich musíte cítit dobře. Nesnažte se někoho kopírovat, buďte sama sebou a jedinečná. Drahá róba z luxusního obchodu vám nezaručí, že budete za hvězdu večera. To vám zajistí jen fakt, že budete sama sebou.

společenské šaty; zdroj: glamor.czspolečenské šaty; zdroj: glamor.cz

K zakoupení na glamor.cz za 2 540 Kč

Úvodní obrázek: glamor.cz

Autorem článku je Nikol Havlatová. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu