Staň se městským lovcem s kolekcí od Mango Man

Staň se městským lovcem s kolekcí od Mango Man

1. listopadu 2015, muži, kolekce, pánská, trendy, mango, podzim, look, fashion

Sponzorované odkazy

Ovládněte ulice v módních kouscích Urban dress code by Mango Man. Jedinečný městský styl a katalánský temperament vás pasují do role neodolatelného lov­ce.

Mango ManMango Man

Po úspěšné letní a následující ležérní podzimní kolekci 2015 přichází oblíbená španělská značka Mango Man s něčím zcela novým a velmi zajímavým, a sice s kolekcí rovněž podzimní, tentokrát však určenou městským elegánům a dravým lovcům, kteří se nespokojí s málem, chtějí být stylový, jedineční a vynikat ve svém okolí.

Mango ManMango Man

Pakliže tento popis vystihuje právě vás, pak si ležérní a přeci elegantní sbírku oblečení Urban dress code doslova zamilujete a nebude chtít chodit v ničem jiném, a budete ji okamžitě chtít ve svém podzimním šatníku.

Díky neutrálním barevným tónům od základní šedé a hnědé až po nejrůznější odstíny modré, která se nese celou sbírkou, se jednotlivé kousky velice snadno kombinují. Překvapivě dobře se zde snoubí i ležérnější o to více trendy denim s typicky společenskými vlněnými kalhotami ve vzoru rybí kosti, které vedle mnoha dalších kousků můžete zhlédnout v lookbooku, jenž nafotili modelové Baptiste Radufe a Arran Sly.

Mango ManMango Man

Jestliže jste již dostatečně inspirováni, kolekci Urban dress code můžete již nyní zakoupit přímo na stránkách MANGO či u dalších vybraných prodejců.

Mango ManMango Man

TIP REDAKCE! Pánové pokud chcete, aby váš look byl dokonalý nezapomeňte na doplňky, které jsou v podzimních dnech nezbytné, zahřejí a také dodají celému outfitu ten správný šmrnc. Již brzy se můžete těšit na článek o hodinkách, trendy doplňcích a brýlích.

Zdroj: MANGO

Autorem článku je Martina Hynková. Článek najdete v kategorii obuv, doplňky, módní značky a návrháři, pánské oblečení, tašky a batohy, tenisky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu