Pár tipů na workery. Jejich chuť neobyčejného stylu vás dožene

Pár tipů na workery. Jejich chuť neobyčejného stylu vás dožene

8. listopad 2015, worker

Tento původně „pracovní obuv“ povýšil na žhavý, módní trend, který nejen dobře vypadá, ale je pro i velmi praktický. Ano, řeč je o workerech, které vkusně doplňují módu letošní blížící se zimy. Pro nás nekonečné pohodářky budou tím nejlepším a zároveň originálním řešením.

Oblečte si k nim volný kabátek, roztrhané džíny či kožené legíny nebo je můžete doplnit i romantičtějšími outfity, díky kterým si zachováte ženský vzhled. Je jich tolik, že nevíte které si vybrat? Právě proto přicházíme s několika tipy, které vám výběr ulehčí a nenechá vás na ně jen koukat.

Nebojte se těžkého vzhledu

Tyto černé koženkové workery od značky CNB můžete zkoušet ladit k více stylům – jen se toho nesmíte bát. Jsou tak jednoduché, ale přesto neobyčejné. V kožených legínách by tolik nevynikly. Proto se nebojte barev a dolaďte tento těžký vzhled třeba zelenými legínami nebo zkuste volnější vínovou sukni. Pak už přidejte koženou bundičku a jako neodolatelná stylem vyjděte do města.

o značce CNB

Ne všechny si můžeme dovolit předražené, jedinečně vypadající boty. Proto je tady jen a pouze pro nás tato značka. CNB nabízí opravdovou krásu za směšnou cenu. Obujte se do jejich botek, díky kterým budete jiná – lepší. Přesně to je to, co potřebujete – Být odvážná, sebevědomá a atraktivní.

Neobyčejná, originální i nebezpečná

Být originální je v dnešním světě módy důležité. Pokud už vám jsou klasické barvy nudné, objevte sílu neobyčejných vzorů. Buďte nebezpečná pomocí motivů hadí kůže. Workery od značky SUPER MODE váš look skvěle okoření svým vzhledem, který na patě a horním lemu zdobí hadí motiv. Oblečte si k nim úzké, klasické džíny a cardigan a budete magnetem pro lidi. Nebojte se změny!

Nevzdávejte se ženského stylu

Pro ty méně odvážné, které by si nedokázaly na sobě představit těžký vzhled workerů, doporučujeme vyzkoušet černé teplé workery s přezkou od značky SUPER MODE. Nemají tak těžký vzhled a připomínají trošičku kotníčkové boty. Pokud často nestíháte a nemáte čas zavazovat tkaničky, určitě vás potěší. Nazujete a vyrazíte. Doplňte je klasickými džíny a k tomu zkuste černé tričko z krajky – budete se líbit nejen sama sobě.

Autorem článku je Inzerce. Článek najdete v kategorii obuv.

Nejnovější články

Jezte vyváženou stravu

Jezte vyváženou stravu

3. červenec 2020

Saka

Saka

24. červen 2020

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu