Nová kolekce PANDORA zima 2015 vás vezme na procházku nádhernou zimní krajinou

Nová kolekce PANDORA zima 2015 vás vezme na procházku nádhernou zimní krajinou

15. listopadu 2015, Pandora, zimní kolekce Pandora, Pandora zima 2015, šperky Pandora

Sponzorované odkazy

V nové kolekci značky PANDORA pro zimu 2015 vás oslní nádherné šperky inspirované krystalizovanými sněhovými vločkami, třpytivými hvězdami a nadčasovými poklady zdobenými třpytivými perlami a pableskujícími kameny. S kolekcí se zkrátka vydáte na zimní procházku s dokonalou atmosférou ledového království, která vám jednoduše vyrazí dech.

Krystalické ozdoby

Řadou šperků s názvem „Krystalické ozdoby“ se nese motiv sněhové vločky obložené třpytivými kameny a představuje nám tak jeden z hlavních trendů sezóny, kterým jsou zdobné akcenty. Tuto ručně dohotovenou dramatickou sérii ze sterlingového stříbra tvoří prsten v ledovém stylu něžně obepínající prst, působivý přívěsek ve tvaru sněhové vločky osazený čirými a modrými kameny a peckovými náušnicemi a závěsným přívěskem.

Pozorování hvězd

Další z trendů nové sezóny zachycuje řada ze sterlingového stříbra, jejímž hlavním stavebním kamenem jsou hvězdy. Ty pak svým třpytem a leskem zdobí drobné peckové náušnice kouzelné jako noční obloha, tenký prsten zdobený kameny i solitérní prsten s jediným kamenem ve tvaru hvězdy. Vzlétnout ke hvězdám může každý!

Kouzlo inovace

Hranice řemeslné zručnosti jsou díky studování postupů používaných u luxusních šperkařství opět posunuty, a PANDORA nám v této sezóně představuje klasický přívěsek přetvořený do nového knoflíkového tvaru. Tento nový design má zploštělé strany zdobené třpytivými kameny a je nabízen v pěti různých kombinacích. Ozdobit se tak můžete pohádkovými broušenými kubickými zirkoniemi na sterlingovém stříbře ve tvaru sněhové vločky nebo fasetovým londýnským modrým křišťálem.

Křehké city

Nová řada s názvem Křehké city zase nabízí možnost prožít moderní pohádku plnou elegance a nadčasové krásy. Najdeme zde například dokonalé spojení mašličky PANDORA a nestárnoucí perly z umělého chovu odkazující na dávný půvab, který by ve vaší šperkovnici rozhodně neměl chybět.

Který ze šperků z nové kolekce PANDORA, do nichž se promítá kouzlo zimy a mrazu, si přidáte na seznam vánočních přání, abyste mohli začít utvářet váš vlastní příběh ze světa šperků?

Foto: PANDORA

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu