Trendy kozačky podzim/zima 2015

Trendy kozačky podzim/zima 2015

11. listopadu 2015, kožené boty, kozačky, dámská obuv, Deichmann, CCC, Humanic, semišové kozačky, nízké kozačky, vysoké kozačky, kozačky nad kolena, trendy, podzim/zima 2015, podzimní boty, zimní boty, teplé boty, boty na podpatku, semiš, kůže, Lasocki

Sponzorované odkazy

Letos máme opravdu velice zdařilou ,,chladnou“ sezónu, kdy nám teploty v polovině listopadu dosahují až patnácti stupňů. Venku můžeme tedy klidně běhat v teniskách či balerínkách, ale obuvnické značky jsou i tak připraveny se svou nabídkou trendy kozaček na podzim a zimu 2015. Podzimní kozačky lze aktuálně nosit brzy z rána či večer, kdy už sluníčko zachází a nehřeje. Ještě lepším tahem pro dnešní teplé dny jsou podzimní kotníkové kozačky, které hřejí o něco méně.

Kozačky se v trendem moc nemění, i když v aktuální podzimní a nadcházející zimní sezóně budou největším hitem kozačky nad kolena. Možná si říkáte, že tyto kozačky vypadají lacině a hodí se pro úplně jiný typ žen, ale nesuďte dříve, dokud nevyzkoušíte. Tyto trendy kousky z vás dokáží udělat dámu a věřte mi, že vám dodají sebevědomí. Ve svých obchodech je nabízejí známé značky jako CCC či Humanic.

Pokud si na kozačky nad kolena netroufáte, můžete zvolit klasické vysoké kozačky. Tyto modely dosahují výšky pod kolena či o trošku níže a lze je dostat v různém materiálovém provedení, na podpatku či bez, s přezkami nebo jinými ozdobami a tak dále. Vysoké kozačky jsou nejpopulárnější podzimní a zimní obuví. V obchodech po nich sáhne většina žen.

U bot hraje velice často velkou roli materiálové provedení. Obuv je často používána a přichází do styku s řadou nečistot. Dbá se proto na kvalitu jejího zpracování a následnou údržbu. Rády se necháváme obklopovat kůží. Kožené boty však nepatří mezi ty nejlevnější a péče o ně vyžaduje koupi speciálních prostředků. Investice se nám však po několik nošení velmi vyplatí. Kožené kozačky za příznivé ceny lze například koupit v obchodech CCC, která má ve svém sortimentu produkty značky Lasocki.

Často narazíme i na semišové kozačky, které jsou velice populární a líbivé. Pokud se však rozhodneme pro jejich koupi, musíme si dopředu rozmyslet, do jakého počasí v nich vyjdeme ven. Tomuto materiálu totiž nesvědčí déšť, bláto a obecně vlhko. Na péči o semiš existuje také celá řada prostředků, ale nejlepší volbou je, když semiš nepříznivým podmínkám vůbec nevystavíte. Velmi pěkné kousky semišových a pryžových kozaček představuje ve své nynější kolekci třeba značka Deichmann.

Zdroje: CCC, Deichmann

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu