Vánoce se blíží. Jaký dárek vybrat pro ženu?

Vánoce se blíží. Jaký dárek vybrat pro ženu?

24. listopadu 2015, dárky, saka, košile

Vánoce, narozeniny, svátek nebo výročí? Vždy je hezké dát vaší manželce nebo přítelkyni nějaký dárek. Nemusí to být nic velkého, i maličkost ji určitě potěší. Pokud si troufnete, kupte ji něco hezkého na sebe. Ale je spousta dalších možností, které jí udělají radost.

Vybrat dárek není problém

Je zbytečné si lámat hlavu s tím, čím obdarovat svou partnerku. Na internetu najdete spoustu webů, které vám poskytnou inspiraci. Nejlepší dárky pro ženy jsou takové, které překvapí, udělají radost a zároveň se dají nějak prakticky využít. Hrnečky, svíčky, kosmetické balíčky, klíčenky, teplé bačkory nebo zajímavé knihy. Nezapomínejme ani na oblíbené bytové doplňky ve formě rámečků či hodin. Navíc pohodu při svíčkách nebo knihu si můžete užít i vy.

zdroj: fashionshop.sk

Blůza i košile udělá radost

Máte svou ženu v oku a troufnete si ji koupit něco na sebe? Co říkáte na nějakou pěknou blůzu nebo košili? Košile nebo blůzky jsou kousky oblečení, kterými vaše žena rozhodně nepohrdne. Hodí se do práce, do společnosti i na večeři třeba s vámi. Zkrátka blůza by neměla chybět v šatníku žádné ženy. Navíc se dá kombinovat skoro se vším. Se sukní, kalhotami i s šortkami. Ale s tím už si vaše žena jistě poradí.

A co pěkné dámské sako?

Také sako by nemělo chybět v šatníku žádné ženy. Jestliže ta vaše ještě žádné nemá, věřte, že z něj bude mít určitě velkou radost. Na internetu můžete vybírat dámská saka z různých materiálů, střihů i barev. Při koupi dávejte pozor hlavně na materiál. Pokud vyberete bavlněné bude se hodit spíš do města, na nákupy nebo oběd s kamarádkou. Jestliže jí chcete pořídit kousek, který bude reprezentativní, sáhněte spíše po směsi polyesteru a dalších materiálů.

zdroj: fashionshop.sk

Úvodní obrázek: darek.cz

Autorem článku je Nikol Havlatová. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a vánoční dárky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu