Šťastné a veselé! Užijte si hravé svátky se značkou oblečení F&F

Šťastné a veselé! Užijte si hravé svátky se značkou oblečení F&F

22. prosinec 2015, oblečení F&F, dětské obečení F&F, F&F, dámské oblečení F&F, pánské oblečení F&F, vánoční kolekce F&F, svetry F&F

Sponzorované odkazy

Zatímco někteří považují veselé a hravé svetry za kýčovitou a trapnou záležitost, jiní na ně nedají dopustit. A právě o Vánocích přichází čas, kdy nám roztomilé obrázky sobů, tučňáků, ledních medvědů a dalších postaviček na oblečení mohou dokonale vylepšit náladu a navodit sváteční atmosféru. Pokud se i vy necháváte rozpustilými motivy každoročně unést, nezapomeňte navštívit některý z obchodů F&F, kde seženete pestré kousky s vánoční a zimní tématikou pro muže, ženy, ale také pro nejmenší. Pokud se necítíte na to ukazovat svůj svetr se sobem či tučňákem kolegům na vánočním večírku, najděte pro něj jiné využití. Hodí se pro lenošení během svátků u pohádek, ale také na neformální silvestrovskou párty na horské chatě.

Hravé svátky pro ni

Krásný černý svetr s velkým sobem na přední straně, který je pro změnu oblečen do svetru s norskými vzory, nebo roztomilý červený svetřík se třemi tučňáky a sněhovými vločkami, taková je nabídka dámského oblečení pro letošní svátky od značky F&F. To však samozřejmě není vše, příjemnou společnost vám může dělat také krémové domácí pončo s kapucí nebo šedý top s dlouhými rukávy a něžným obrázkem tučňáka.

Hravé svátky pro něj

Všechny muže s hravým srdcem dítěte jistě potěší nabídka neuvěřitelně veselých svetrů pro pány. Oslovit vás může modrý svetr s velkým tučňákem s korunkou, červený svetr se sobem nebo černý svetr posetý oblíbenými perníčky s vánočními čepičkami. Kromě svetrů se pak můžete ozdobit vánočními ponožkami se sněhulákem nebo rozvernými boxerkami s nejrůznějšími motivy a vzory.

Hravé svátky pro nejmenší

Dětské oblečení F&F také nabízí nespočet kousků s hravými motivy. Najdeme tu spousty veselých svetrů pro kluky i dívky, ale také překrásné oblečení a doplňky pro miminka. Zamilovat se můžete do dětského body ve stylu Santa Clause, nebo šedého body s roztomilým sobíkem. Potěší také celý pyžamový set s vánoční tématikou, bryndáček, zimní ponožky i červená dětská dečka. F&F móda zkrátka na Vánoce oblékne každého!

Foto: F&F

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu