Fred Mello – oblečení, které nosí i Emanuel Ridi

Fred Mello – oblečení, které nosí i Emanuel Ridi

20. listopad 2010,

Sponzorované odkazy

Pánové, když v sobotu ráno vstanete a vydáte se ke své šatní skříni, které oblečení máte chuť si obléci? Je to neformální polo triko od Lacoste, nebo tenký svetr od Ralph Lauren? Pokud ano, patříte nejspíš ke generaci mužů, kteří mají rádi jednoduchou eleganci a kvalitní materiály a proto by Vás mohla oslovit i značka Fred Mello, kterou Vám chceme dnes ve zkratce představit.

Hned na úvod je třeba dodat, že Fred Mello vyrábí i dámské oblečení, které s oblibou nosí např. herečka Helen Hunt či populární RnB zpěvačka Ashanti. A teď už k samotnému Fred Mello New York.

Fred Mello NY

Posledním dvouslovím v předchozím odstavci jsem už trošku napověděl, kde značka Fred Mello vznikla. Ačkoliv za značkou stojí italská společnost Five Seasons, původní kořeny má brand na Manhattanu v Mekce módy, v New Yorku. A to již od roku 1982.

Značka se od roku 2006 stala zásadní ikonou, nejen New Yorského, módního světa. Její hlavní devízou jsou kvalitní a designově velmi vkusné modely sportovního oblečení pro dynamické muže i ženy všeho věku. Značka se během několika let zařadila mezi velmi oblíbené značky a zejména v Itálii je vnímána jako luxusní. Popularitu dokazuje i fakt, že ji s oblibou nosí nejen zahraniční celebrity jako je režisér Spike Lee, populární herec z Kriminálky Miami David Caruso, modelka a přítelkyně rapperka K. Westa Amber Rose, ale také česko-italská kuchařská celebrita Emanuel Ridi. Právě Emanuel Ridi, majitel úspěšné italské restaurace Da Emanuel v Praze, s oblibou ukazuje módní oblečení Fred Mello, ve svém kuchařském pořadu S italem v kuchyni.

Fred Mello – oblečení, které nosí i Emanuel Ridi (http://www.luxurymag.cz)

Luca Toni – tvář značky

Pánské polo trička, nápadité košile s dlouhým rukávem i kožené bundy Fred Mello, můžete znát také ze stránek sportovních magazínů, kde se často v modelech této značky objevuje italský fotbalový útočník hrající za AS Řím Luca Toni. Ten je zároveň hlavní tváří značky Fred Mello v celém světě.

Oblečení Fred Mello u nás můžete zakoupit ve větších městech, jakými jsou např. Praha, Brno či Ostrava. Velmi oblíbené jsou ve světě online e-shopy, kde se Fred Mello velmi dobře prodává. U nás bohužel příliš e-shopů s touto značkou nenajdete.

Fred Mello – oblečení, které nosí i Emanuel Ridi (http://www.luxurymag.cz)Fred Mello – oblečení, které nosí i Emanuel Ridi (http://www.luxurymag.cz)Fred Mello – oblečení, které nosí i Emanuel Ridi (http://www.luxurymag.cz)Fred Mello – oblečení, které nosí i Emanuel Ridi (http://www.luxurymag.cz)Fred Mello – oblečení, které nosí i Emanuel Ridi (http://www.luxurymag.cz)Fred Mello – oblečení, které nosí i Emanuel Ridi (http://www.luxurymag.cz)Fred Mello – oblečení, které nosí i Emanuel Ridi (http://www.luxurymag.cz)

Zdroj: fredmello.it

Autorem článku je Tomas H.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu