69Slam: Luxusní spodní prádlo, které Vás udrží v suchu a teple

69Slam: Luxusní spodní prádlo, které Vás udrží v suchu a teple

21. listopadu 2010, 69slam, spodní prádlo, kvalitní spodní prádlo, luxusní spodní prádlo, spodní prádlo 69slam, pánské spodní prádlo, dámské spodní prádlo, noční košilky

Letošní podzim se sice vydařil, ale přípravy na zimu bychom rozhodně neměli podceňovat. Chladné počasí k zimě patří stejně jako stromeček k Vánocům. Bohužel se k zimnímu období váže také čas nemocí, zejména chřipek. Můžeme buďto vsadit na osvědčené rady týkající se naší životosprávy a zvyšovat imunitu, anebo si zpříjemnit prevenci tím, co máme rádi. Samozřejmě mluvíme o nákupech, a když navíc zakoupené zboží výborně poslouží, není v podstatě co řešit. Důvody, proč se poohlédnout po kvalitním spodním prádlem, tímto ovšem zdaleka nekončí.

Kvalitní spodní prádlo a výběr

Kvalitní spodní prádlo pro muže i ženy výborně poslouží v momentě, kdy teplota klesne nepříjemně nízko, zároveň nám však dodá pocit sebejistoty. Kvalitně zpracované spodní prádlo výborně sedí na našem těle a dává tak vyniknout našim přednostem, a pokud navíc dobře vypadá, má rafinované střihy a nápadité designy, vězte, že potěšen nezůstane jen jeho nositel, ale také jeho nejbližší.

Pánské spodní prádlo, to jsou především boxerky a trenýrky. Zatímco prvé jsou určeny pro všechny, kdo mají rádi vše na své místě, druhé ocení zejména ti, kteří mají rádi volnost pohybu. Pohodlí je pak společným jmenovatelem obou typů pánského spodního prádla. A nejsou o něj ochuzeny ani dámy. Dámské spodní prádlo je, jak už to tak bývá, mnohem pestřejší, pokud jde o jednotlivé modely. Ženy a dívky mohou volit nejen klasiku v podobě podprsenky a kalhotek, ale mohou svůj zevnějšek oživit například boxerkami, minishortkami anebo naopak tangami. Vyhledávané jsou také noční košilky.

Spodní prádlo 69Slam, nápaditost sama

Všechny výše uvedené přednosti v sobě ztělesňuje australská značka 69Slam. Ta byla založena skupinkou nadšenců do surfingu, kteří při svém sportovním pobytu na Bali dostali skvělý nápad. Není tajemstvím, že surfing bývá zvláště tam nebezpečnou záležitostí. Proto zakladatelé přišli se smělým plánem: Jestli mám umřít mladý, tak ať mi to sekne. Kvalitní spodní prádlo, které vypadá úžasně natolik, abyste se pro něj rozhodli i při zvláštních příležitostech, to je luxusní spodní prádlo 69Slam. Opravdu jedinečný design je pak hlavní devízou značky 69Slam, z jejíž nabídky můžete čerpat i v České republice.

Vedle spodního prádla pak 69Slam nabízí řadu doplňků. Mluvíme o páscích, klíčenkách, taštičkách, obalech na cédéčka… V neposlední řadě to jsou obaly na notebook, bez kterých se dnes pomalu neobejdete. Obaly na notebook 69Slam jsou pestré a zábavné. Ostatně přesvědčte se sami. Internetové stránky společnosti 69Slam naleznete pod obrázky.

zdroj: http://www.69slamshop.cz/

Autorem článku je Tomáš B.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu