Rukavičky trochu jinak - edice od Claire´s

Rukavičky trochu jinak - edice od Claire´s

1. březen 2016, claire´s, doplňky, rukavičky, rukavice

Sponzorované odkazy

Zimní kolekce běžně oživují sortiment obchodů o jeden specifický druh zboží – rukavice. Považujeme je za specifický doplněk pro zimní období. Značka Claire´s vidí rukavičku zcela jinak. Více než jen rukavice, ale rukavičky! Skvělý módní doplněk. Jaké rukavice jsou trendy?

Rukavičky Claire´s jako módní doplněk

Zapomeňte na škrabání auta, vycházky se psem i propocené hodiny v tělocvičně. Oblečte rukavice kdykoliv! Vlastně lépe řečeno rukavičky. Módní doplněk, který zcela netradičním způsobem ozvláštní váš outfit. Jemný ženský doplněk, který podtrhne eleganci společenských šatů i výrazný artefakt symbolizující krásu motorkářské sezóny.

Rukavičky populární značky Claire´s speci­alizující se na módní doplňky a šperky, jsou odlišné než rukavičky, se kterými se běžně setkáváme v obchodech.

Prohlédněte si krajkové rukavičky v několika provedeních. Ocení je milovnice ghotic stylu při kombinování s „lolitkovskými“ šaty. Zamilují si je také vášnivé návštěvnice plesů. Společenské šaty vhodně kombinované s krajkovými rukavičkami působí velmi sexy. Rukavičky z jemné síťoviny se dají využít také na různé večírky.

Motorukavice Claire´s

Pokud se těšíte na první jarní vyjížďky na silných strojích, nepřehlédněte ani motorukavice. Stylové černé rukavice jsou zdobené aplikacemi a skvěle dotvářejí motorkářský styl. Elegantní, romantické nebo sexy rukavičky? Najdou místo ve vašem šatníku? Nebo spíše preferujete sportovní rukavice a motorukavice?

Letní kolekce Claire´s s sebou mnohdy přinášejí rukavičky jemné jako pavučina. Převážně se nejedná o svatební rukavičky, ale svůj účel na svatbě jistě splní. Pomalu se přesouváme z temných zimních barev do světlejších tónů a pestřejších kolekcí. Rukavice a rukavičky od Claire´s si rychle zamilujete. Jsou netradičním, ale velmi zajímavým doplňkem.

Zdroj fotografií: Claires

Autorem článku je Martina Bečková. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu