Jak snadno řešit každodennost s Lindex Sport

Jak snadno řešit každodennost s Lindex Sport

3. března 2016, Lindex, Lindex Sport, sportovní podprsenka, sportovní oblečení, sportovní top, sportovní legíny

Sponzorované odkazy

Dodržujete poctivě své novoroční předsevzetí a potíte se několikrát týdně v posilovně, nebo je již zkrátka cvičení vaším životním stylem? Pak si jistě zasloužíte nový sportovní kousek do své skříně. Lindex nám přináší kolekci nejen vysoce funkčních, ale také super stylových sportovních kousků, ve kterých se budete ve svém oblíbeném fitness centru cítit skvěle.

Barvy, které vás nakopnou!

Lindex není jen dámská móda. Zakoupit zde můžete oblečení pro muže i děti a v neposlední řadě se jejich důležitou součástí stala i sportovní móda. Nová kolekce bezpochyby poutá pozornost. Je laděná do barev, které vás okamžitě nabijí energií tolik potřebnou každému sportovnímu výkonu – modrou, tyrkysovou, hořčicovou. Příznivci klasických a nenápadných barev však také nepřijdou zkrátka, na topy, kalhoty i sportovní podprsenky v černé či šedé barvě Lindex Sport také nezapomněl.

Sportovní topy, legíny i podprsenky

Kolekce Lindex sport obsahuje téměř vše, co ke cvičení potřebujete. Nechybí zde sportovní topy. Vybrat si můžete mezi jednoduchým topem v tlumených barvách a topem s extravagantními potisky. Samozřejmostí je použití prodyšného a rychleschnoucího materiálu pro maximální komfort. Nezbytností jsou samozřejmě i sportovní podprsenky. U Lindexu se můžete těšit na potřebnou podporu i pohodlí a také módní vzhled. Jedna z podprsenek je opatřena praktickým širokým elastickým pásem, který vypadá stylově a zároveň drží podprsenku na svém místě po dobu cvičení. Stylové topy můžete ještě doplnit o sportovní legíny ve stejném designu. Váš trénink bude díky rychleschnoucím a prodyšným materiálům dokonalý! Ke svému sportovnímu outfitu můžete přidat také atraktivní kotníkové ponožky s elastickým lemem z pohodlného strečového materiálu.

Sportovní kousky jsou pro spoustu z nás něco jako každodenní móda. Nosíme je často a potřebujeme, aby nás nezklamaly. Lindex Sport klade kromě skvělého designu samozřejmě důraz i na maximální pohodlí při nošení sportovních kousků a slibuje perfektní funkčnost. Vašemu tréninku už nic nabrání!

Foto: Lindex

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu