Růžová frčí i ve špercích: A Fossil to ví!

Růžová frčí i ve špercích: A Fossil to ví!

12. března 2016, Trendy barva, růžové zlato, Fossil, klenoty Aurum

Sponzorované odkazy

Zapomeňte na klasické ryzí zlato žluté barvy. Změna je život a nové trendy udávají směr. Vyměňte starý kousek zlata za barevnější variantu. Zkuste šperk v barvě růžového zlata. Vždyť růžová sluší každé ženě!

Růžové zlacení si zamilovaly ženy po celém světě a nosit rádi ho budete i vy. Šperkařská značka Fossil nabízí širokou škálu šperků, kterými jsou minimalistické náramky, veselé přívěsky i luxusnější kousky.

Růžové zlato

Růžové zlato má velice podobnou barvu 18tikarátovému žlutému zlatu. Barva je žlutooranžová s jemným nádechem do růžova. Toto zlato je vhodné pro každý typ pleti, protože s ní lépe splyne díky svému tlumenému lesku, který se ve světle netřpytí natolik intenzivně jako zlato žluté. Růžové zlato bylo ve své době velmi oblíbené v carském Rusku a nyní zažívá comeback.

Fossil

Fossil je moderní stylová značka, která staví na skromnosti, účelu a přístupnosti. Veškeré funkční vzory na produktech jsou inspirovány jednoduchostí dánského životního stylu. Celý sortiment Fossil se pyšní tou nejvyšší kvalitou. Přes jednoduchost a poctivost chce Fossil i vám nabídnout únik ze světa komplexnosti a umožnit vám nadechnout se čerstvého vzduchu prostřednictvím svých produktů.

Klenoty Aurum

Klenoty AURUM vám v letošním roce přináší novou kolekci šperků a hodinek značky Fossil. Dámy budou obdivovat zejména kombinaci kuliček poseté krystaly, jenž se obzvláště vyjímají na doplňcích barev růžového zlata. Náramek v kombinaci luxusního detailu a kůže promění každou z vás v princeznu jak mávnutím kouzelného proutku.

Dámské i pánské hodinky v barvě růžového zlata jsou pak i přes jednotnou barvu velmi výrazným doplňkem. Hodinky mají velký přehledný ciferník a zdobí je různé detaily. Jsou vhodné na běžné denní nošení, ale vyjímat se budou i při formálnějších akcích.

Šperky a hodinky zakoupíte na klenotyaurum.cz.

Foto: Fossil

Autorem článku je Iveta Holasová. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři, ostatní, šperky a hodinky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu