Kolekce Cobra: nové okouzlující šperky značky Roberto Coin

Kolekce Cobra: nové okouzlující šperky značky Roberto Coin

19. listopad 2010, Coin, Coin Cobra, Coin šperky, Roberto Coin, Roberto Coin šperky

Sponzorované odkazy

Kolekce Cobra: nové okouzlující šperky značky Roberto Coin (http://www.luxurymag.cz)Kolekce šperků Cobra světově proslulého italského klenotníka Roberto Coina je inspirována přírodou. Znovu dokazuje citlivost jejich tvůrce, který předjímá módní trendy a nabízí to nejlepší, ať již dokonale propracovaným designem, tak i unikátní kombinací vzácných kovů a drahých kamenů.

Originální kolekce Cobra je postavena na ryzí osobitosti. Jak název kolekce napovídá, tyto šperky vycházejí z elegance a tajemnosti hada, který již po tisíciletí inspiruje umělce mnoha různých kultur. Jednotlivé modely jsou vyrobeny ze žlutého, bílého a růžového zlata, doplněného bílým, červeným, hnědým, zeleným, růžovým, světle modrým a černým smaltem. Na výběr jsou varianty se smaltem a diamanty nebo pouze s diamanty. Samozřejmostí je rubín, ukrytý na vnitřní straně každého z těchto klenotů, který je nesmazatelným podpisem této značky.

Součástí kolekce jsou náhrdelníky, náramky či prsteny, které si můžete prohlédnout a zakoupit v butiku Roberto Coin v Pařížské ulici číslo 1.

Kolekce Cobra: nové okouzlující šperky značky Roberto Coin (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Cobra: nové okouzlující šperky značky Roberto Coin (http://www.luxurymag.cz)
Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu