Sexy kousky Emporio Armani z kolekce Savana vás uchvátí

Sexy kousky Emporio Armani z kolekce Savana vás uchvátí

23. dubna 2016, Emporio Armani, Savana, kolekce Savana, šperky, luxusní šperky, šperky Armani, leopard

Sponzorované odkazy

Máte ráda sexy šperky, které ukáží vaše divoké já? Jste ráda nepřehlédnutelná a chcete své okolí oslnit unikátními a nespoutanými šperky? Pak bude kolekce Savana značky Emporio Armani přesně vaší krevní skupinou!

Emporio Armani – moderní, osobitý a originální

Kolekci má na svědomí Emporio Armani, značka s orlem ve znaku, která se sice svým stylem hlavní značce Armani podobá, ale už od roku 1981, kdy ji světový návrhář stvořil, si jde vlastní cestou a její kolekce mají vlastního a originálního ducha. Zakládá si také na tom, že je zaměřena především na mladé a promlouvá k nim ležérním a vysoce esteticky zpracovaným městským stylem. Slovo Emporio v názvu má zastupovat „demokratickou“ módu a značka si jde vlastní, moderní dobu kopírující cestou.

Buďte se šperky sexy i vy

Už samotný název kolekce Savana napovídá, že hlavní inspirací byla pro návrháře divoká kočka, šelma, která uloví vše, co si zamane. A přesně tak se můžete díky této řadě cítit i vy. Ženskost, divokost a dravost zde podtrhují náušnice s puzetou a leopardí hlavou, ale také náhrdelník s přívěskem leoparda, který je dlouhý 47 centimetrů a sahá tak hluboko do dámského výstřihu. Ačkoliv celý set působí svůdně, nejedná se o nic přehnaně vyzývavého, návrháři zde vsadili spíše na tajemnou nepodbízivou svůdnost, která je daleko lákavější.

Nechte se unést exotikou

Exotika je bezpochyby tím, co činí tuto kolekci tak atraktivní a svůdnou. Symbolem kolekce se stal leopard, šelma ze savany, která dokonale reprezentuje každou vášnivou ženu. Vedle toho však také mnohé zaujmou také velmi kvalitní materiály a samozřejmě i celé provedení. Oslní vás krásně lesklé stříbro bohatě poseté krystaly signalizujícími nekonečný luxus. Kolekce Savana navíc dodá každé ženě punc záhadnosti a tajemného sex-appealu, který nenechá žádného muže chladným. Tento set bude dokonalou ozdobou vašeho večerního outfitu do baru, ale oslňovat jím můžete i přes den, kdy rozzáří každý jednoduchý top.

Foto: Emporio Armani

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii doplňky, módní značky a návrháři, ostatní, ostatní a šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu