Poznejte tajemství TopShop s Karlie Kloss v kolekci jaro/léto 2016

Poznejte tajemství TopShop s Karlie Kloss v kolekci jaro/léto 2016

27. března 2016, TopShop, Karlie Kloss, kampaň, nová tvář, kolekce jaro/léto 2016

Sponzorované odkazy

TopShop s nadšením oznamuje, že novou tváří pro svoji mezinárodní kampaň pro kolekci jaro/léto 2016 zvolil topmodelku Karlie Kloss. Karlie pro TopShop už jednou zapózovala, čímž odstartovala svoji kariéru. Nyní, po osmi letech, se vrací zpět a ve velkém stylu!

Začínala jako 16letá a nikdo ji neznal. Dnes se Karlie Kloss řadí mezi nejlépe vydělávající topmodelky světa.Začínala jako 16letá a nikdo ji neznal. Dnes se Karlie Kloss řadí mezi nejlépe vydělávající topmodelky světa.

Kampaň TopShop

Do nové kolekce TopShopu se promítl vzor moderního světa a inovativních technologií včetně sociálních sítí. Karlie jako by byla přímo stvořená pro tuto kampaň. Známá modelka je mimo jiné totiž úspěšnou bloggerkou a programátorkou. Do kampaně nepřináší pouze svoji krásnou tvář, ale je především inspirací. Prostřednictvím Karlie se mohly spojit dva zcela neslučitelné prvky. Dnešní svět techniky a svět módy, a to v plném slova smyslu.

Karlie v kampani ztělesňuje mladou úspěšnou ženu. Sérii fotografií pořízených v New Yorku má na svědomí fotograf Tyron Lebon. Celou kampaň zaštítila kreativní ředitelka značky, Kate Phelan, kterou ji znáte z článku Měj jaro v džínovině s TopShop.

Karlie je inspirací pro mnohé ženy.Karlie je inspirací pro mnohé ženy.

Kate o Karlie říká: „Je to vzrušující opět pracovat s Karlie, osm let od její první modelingové práce a první kampaně TopShop vedle Jourdan Dunn. Ona je bezpochyb TOPSHOP girl. Karlie lze popsat pouze v superlativech – je to světově proslulá módní postava, podnikatelka a filantropka, která bude rezonovat s našimi globálními zákazníky prostřednictvím svých mnoha talentů, ambicí a vášní. "

“Be More Karlie " v roce 2016"“Be More Karlie " v roce 2016"

Kampaň bude k vidění v obchodech, reklamě, online a v sociálních médiích po celém světě. Líbí se vám nová kolekce? Jednotlivé modely zakoupíte exkluzivně v TopShopu.

Foto: TopShop

Autorem článku je Iveta Holasová. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, doplňky, jaro, módní peklo, módní značky a návrháři, ostatní a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu