Vdechni jarní svěžest s Pandorou – Kolekce jaro/léto 2016

Vdechni jarní svěžest s Pandorou – Kolekce jaro/léto 2016

21. dubna 2016, Pandora, kolekce, jaro 2016, přívěšky, nový náhrdelník, nový náramek, Štěstí, Oddanost, Přátelství, Soucit, květy, jarní svěžest, poetika, zirkonie, sterlingové stříbro, Essence collection

Sponzorované odkazy

S nejnovější kolekcí je na jarní sezónu připravená už i Pandora. Její symbolická kolekce nese název Essence collection a nabídne nové přívěšky, které odráží trendy ze světových mol. Nejde tu o to, abychom se staly součástí davu, ale jeho nedílným prvkem se stejnými hodnotami. Naše doba je čím dál tím složitější a naše životy společně s ní. Usilujeme proto o propojení s dalšími životy, přírodou i sami se sebou. Toto hnutí se snaží utužit i Essence collection od Pandory a to pomocí přívěšků s názvy Soucit, Štěstí, Oddanost a Přátelství.

Jarní svěžest skrytá ve špercích

Šperky z nejnovější kolekce Pandora jsou klidných barev a symbolických vzorů. Poetika přívěšků jasně odkazuje k přírodě. Je v nich skrytá jakási jarní svěžest, která nám dodá v hektické době pocit klidu a pohodlí. Hodnoty, které zhmotňují přívěšky Pandora, by měly být měřítkem pro náš život. Ukazují, jaká skutečnost doopravdy je.

Přívěšky Soucit, Oddanost, Přátelství a Štěstí

Přívěšek s názvem Soucit je opatřen zdobnými kroužky. Jeho geometrický design je doplněn kubickou zirkonií a odkazuje na nezdolnou moc soucitu a jeho láskyplnou povahu. Přívěšek Oddanost je ztvárněn ve stužkové formě. Symbolizuje trvalá pouta a splynutí srdcí i duší.

Nebesky modrá barva vystihuje přívěšek Přátelství, které by mělo být stejně tak nekonečné jako obloha. Modrý křišťál je ikonou pozitivity, trpělivosti a také respektu. Jarní květy může připomínat rudý přívěšek Štěstí. Syntetický rubín však zpodobňuje lásku a vášeň pro život. Jeho půvab by vám měl dodat pocit spokojenosti a radosti.

Nový náhrdelník a náramek

Jaro 2016 přináší také nový stříbrný náramek i nový stříbrný náhrdelník. Náramek vám nabídne eleganci, která se bude hodit k vašim novým přívěškům. Charakterizuje ho štíhlý vzhled. Sterlingové stříbro je opatřeno zapínáním, které v žádném případě nezastíní vaše přívěšky. Ručně zhotovený korálkový náhrdelník je taktéž ze sterlingového stříbra. Je dlouhý 80 cm, aby mohly být přívěšky mnohem blíže vašemu srdci. Náhrdelník je ale tak unikátní, že ho lze nosit i samostatně.

Zdroje: Pandora

Autorem článku je Hedvika Fajkusová. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu