Pro malé uličníky - od Nila.cz

Pro malé uličníky - od Nila.cz

14. dubna 2016, Dětská móda, uličníci, Nila, děti, oblečení, malé, větší

Sponzorované odkazy

Nastupující teplé počasí dává mnohem více příležitostí v experimentování s módou. Ale není to jen o vás milé dámy, ale i o vašich malých uličnících! Nila vytvořila speciální módní kolekci určenou pro děti od tří měsíců až do dvanácti let. A je neskutečně bohatá! K mání je již nyní.

Nová dětská kolekce Nila je velmi inspirativní!Nová dětská kolekce Nila je velmi inspirativní!

Nila

Stálé čtenáře Luxurymag.cz značka Nila jistě nepřekvapí. Jen pro úplnost – Nila je firma, jejíž výrobky vznikají za spravedlivých pracovních podmínek. Zboží nese nálepku vegan, bio či fairtrade. Stejně jako u dospělých i zboží v dětské nabídce je vyrobeno z ekologických materiálů. O značce můžete číst v našem článku zde a také tady.

Pro ty nejmenší

Bodíčka pro nejmenší děti jsou vyrobena z certifikované biobavlny. Ta zaručuje absenci chemických látek a pesticidů. Pohodlná body s veselými vzory je jistota, že vaše ratolest bude i v kočárku nepřehlédnutelná.

Extravagantní vzory vás budou bavit! Body zakoupíte za 560 Kč ve třech velikostech.Extravagantní vzory vás budou bavit! Body zakoupíte za 560 Kč ve třech velikostech.

Batolata

Nezapomeňte na batolecí věk, který je neméně důležitý. Dítě objevuje svět kolem sebe. Opatřete mu kombinézu se skrytým zipem, který skýtá snadné oblékání i pohodlí pro vaše děťátko.

V nápadité kombinéze to bude vašemu cvrčkovi slušet! Pořídíte za 1 099 Kč.V nápadité kombinéze to bude vašemu cvrčkovi slušet! Pořídíte za 1 099 Kč.

Pro větší

Děti vnímají módu a chtějí se líbit také – a ve velice v brzkém věku. Mámy jsou jim vzorem. Mladé slečny touží po tom, aby jim to slušelo stejně jako jejich maminkám. Oblékněte svým malým parádnicím tolik oblíbené legíny. A volte veselé a pastelové barvy a vzory, protože neotřelým nápadem určitě zabodujete!

Oblíbenost legín je na vrcholu. Trochu jiné legíny můžete zakoupit na Nila.cz za 640 Kč.Oblíbenost legín je na vrcholu. Trochu jiné legíny můžete zakoupit na Nila.cz za 640 Kč.

Na léto vaši mladou slečnu nejlépe připravíte pohodlnými šaty v bílo-černé variaci s geometrickými vzory v áčkovém střihu. Díky krátkému rukávu jsou velice praktické. Sukně také není k zahození. Zvlášť pokud je navíc pohodlná jako v tomto případě. Pás na gumu nabízí pohodlí a komfort pro dítko.

Sukni pořídíte za 840 a šaty za 1 130 Kč.Sukni pořídíte za 840 a šaty za 1 130 Kč.

Zboží zakoupíte online na webových stránkách prodejce či osobně v kamenné prodejně v NILA store v Praze, ulice Korunní 91, každý všední den od 10:00 do 19:30 a v sobotu od 9:00 do 18:00.

Foto: Nila.cz

Autorem článku je Iveta Holasová. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři, ostatní a ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu