DUŠNÍ3 + Marc Jacobs = nová kolekce šperků Marc Jacobs v Dušní3

DUŠNÍ3 + Marc Jacobs = nová kolekce šperků Marc Jacobs v Dušní3

6. září 2016, Dušní 3, Marc Jacobs, šperky, kabelky, šperky Marc Jacobs, kolekce, Dusni3

Sponzorované odkazy

Jestliže patří butik DUŠNÍ3, kde najdete módní kolekce téměř třiceti zahraničních prémiových značek, k vaší oblíbené zastávce, nyní máte o důvod víc do tohoto concept storu zavítat. Nově totiž v jeho nabídce najdete kromě kabelek a drobného koženého zboží i šperky věhlasné značky Marc Jacobs.

Marc Jacobs – návrhář s módním Oscarem

Přestože dnes již Marc Jacobs vede svou vlastní značku, možná vám do povědomí vstoupil především v dobách, kdy pracoval „ve službách“ slavného francouzského módního domu Louis Vuitton. Jeho setrvání u této značky, které trvalo více než 15 let, bylo velmi úspěšné a tento módní dům se pod jeho vedením zařadil mezi nejobdivovanější značky světa. Marc Jacobs však módní svět oslnil i dalšími počiny, mezi nimiž bylo například přenesení drsného a neučesaného grunge stylu na módní mola nebo ocenění pro nejtalentovanějšího začínajícího tvůrce, které získal od Rady amerických módních návrhářů v roce 1987 jako nejmladší návrhář vůbec.

Nová kolekce šperků v Dušní 3

Značka Marc Jacobs se zatím v Dušní3 prezentovala svými kabelkami a drobným koženým zbožím, a nyní přibývají i šperky. Pro jejich uvedení se butik rozhodl zařadit kolekci jemných šperků, které zaujmou svým ikonickým designem mísícím kov a email. Jemnost a něžnost šperků dále podtrhují motivy vlaštovek, hvězdiček, mašlí a perel. Potěšit se můžete překrásnými náhrdelníky, náramky, náušnicemi a prstýnky, ale také zajímavými vlasovými doplňky v podobě gumiček s přívěsky. Ceny těchto šperků a doplňků z dílny značky Marc Jacobs začínají u 1290 Kč.

Šperky pro moderní outfit

Nemusíte dlouze přemýšlet, zda šperky Marc Jacobs zapadnou právě do vašeho šatníku. Jsou totiž vytvářeny tak, aby doplnily naprosto každý moderní outfit, a stanou se tak perfektním doplňkem pro každý den i noc. Nestanou se jediným výrazným prvkem vašeho looku, ale naopak jej nenuceně doplní a dovedou k dokonalosti. Ke šperku Marc Jacobs si v Dušní 3 můžete nově pořídit i kabelku této značky.

Foto: Dušní 3

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu