Louis Vuitton má novou hvězdu!

Louis Vuitton má novou hvězdu!

10. července 2016, Louis Vuitton, Louis Vuitton Travel, Léa Seydoux, kampaň Louis Vuitton, kabelka Louis Vuitton, cestování, Patrick Demarchelier

Sponzorované odkazy

Věhlasná francouzská značka Louis Vuitton nám představuje svou nejnovější kampaň a spolu s ní také svou novou hvězdu – Léu Seydoux. Tato francouzská herečka a modelka se už stačila blýsknout například v kampaních značek Prada nebo Miu Miu, nyní ji do svých služeb povolal módní dům Louis Vuitton a vy můžete vidět její debutovou kampaň Travel.

Mexická vlna v kampani Louis Vuitton

Herečka a modelka Léa Seydoux se nám představuje v kampani Travel. Dokonalou kulisu pro fotografie vytvářelo pestré a nespoutané Mexiko, konkrétně se jednalo o ranč Cuandra San Cristóbal architekta Luise Barragána. Fotograf Patrick Demarchelier Léu zvěčnil v modelech z pre-fall kolekce, které vynikají klasickými střihy i potisky. Nová kampaň Louis Vuitton navazuje na kampaň z rezidence Bob and Dolores Hope Estate architekta Johna Lautnera a zve nás na módní přehlídku kolekce Cruise, jež bude odhalena v Riu de Janeiru. Opět zde tedy můžeme sledovat cestu značky Louis Vuitton po moderních světových památkách, které slouží jako dokonalé prostředí pro barevné a originální kampaně.

Nová kampaň, nová hrdinka

Nová múza značky Louis Vuitton a také fotografa Patricka Demarcheliera Léa Seydoux se nám v nové kampani představuje jako odvážná a sebevědomá hrdinka, která je stále na cestách. Cestovatelskou náladu kampaně Travel podtrhují kabelky Capucines a City Streamer. Zatímco Capucines se řadí k novým legendám této značky a je obdivována pro svou diskrétní eleganci, Streamer, předchůdce moderní kabelky, je nabízena již od roku 1901. Samozřejmě se však dočkala některých moderních vylepšení, aby více vyhovovala preferencím moderních žen, a představuje tak dokonalého společníka do města.

Cestovatelská tradice Louise Vuittona

Kampaň Travel dokazuje, že je u značky Louis Vuitton stále zachováván duch jejího zakladatele, který je považován také za zakladatele filozofie „umění cestování“. Zavazadla, tašky a další doplňky pro cestovatele značky Louis Vuitton jsou nejen elegantní a stylové, ale zároveň i praktické.

Foto: Louis Vuitton

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu