Kolekce ORSAY AW 2016

Kolekce ORSAY AW 2016

19. července 2016, Setkání, stylisté, představení, kolekce ORSAY AW 2016

Sponzorované odkazy

I když je léto v plném proudu, podzim na sebe nenechá dlouho čekat. Sychravé a chladné období se pomalu blíží a s ním i nová kolekce ORSAY s názvem FOR YOU. Nechte se inspirovat městskou elegancí módní metropole prostřednictvím nové kolekce od ORSAY.

Orsay

Dnes již módní velikán – ORSAY – byl založen skupinkou německých návrhářek už v roce 1975. Od samého začátku se značka orientuje na moderní mladé ženy, které mohou prostřednictvím ORSAY modelů vyjádřit svoji individuální ženskost a podtrhnout svoji krásu. Úspěch značky, která sází na vlastní styl, originalitu a nápaditost, už dávno není pouze německou doménou. Prodejny Orsay naleznete téměř po celé Evropě včetně naší a Slovenské republiky.

ORSAY nabízí své modely za velmi dostupné ceny. ORSAY oblečení je určeno pro všechny sebevědomé ženy, které chtějí být elegantní, ženské a přitom trendy za jakékoliv situace.ORSAY nabízí své modely za velmi dostupné ceny. ORSAY oblečení je určeno pro všechny sebevědomé ženy, které chtějí být elegantní, ženské a přitom trendy za jakékoliv situace.

Kolekce

Nová kolekce, na kterou se již brzo můžete těšit ve všech prodejnách Orsay, byla představena 14. června 2016 v Praze v Grand Mark hotelu. Tato kolekce nás vezme na vzrušující výlet do newyorských ulic. Báječné chvíle prožijete s marine stylem v podzimním vydání. Pochmurná nálada, jež jde ruku v ruce s podzimním, sychravým počasím, rázem zmizí díky pastelovým barvičkám a květinovým vzorům. V rockovou divu se proměníte v sexy oblečení s elektrizující rockovými prvky. Samozřejmostí nové kolekcí jsou jemné a na dotek příjemné materiály, z nichž je oblečení z nové kolekce vyrobeno.

Kolekce potěší nejednu ženu.Kolekce potěší nejednu ženu.

Již dávno neplatí, že šedá barva je fádní a zastaralá! Šedá se vrací zpět do módy. Je prostě IN. Do práce zvolte formálnější styl oblékání; v šedých upnutých rourách nebo pouzdrové sukni neuděláte chybu. K nim zvolte jednobarevný vršek, bílá barva je ta ideální. Aby vám nebyla zima, vybavte se do chladnějších podzimních dnů vrškem v podobě módního kožíšku. Vězte, že je ocení i ochránkyně zvířat. Kožíšky a kožené bundičky z nové kolekce jsou totiž vyrobeny ze zdařilých imitací.

Léto sice již brzo oficiálně skončí, ale to nutně neznamená, že musíte své oblíbené šaty a sukně s příchodem podzimu sklidit do skříně. Stačí si pod ně vzít punčocháče. Ty odvážnější z vás mohou zvolit barevnou variantu punčochových kalhot. Budete rázem středem pozornosti. Pokud vás v sychravém čase zastihne smutek či snad deprese, tou správnou volbou je obléct si něco barevného, květovaného a vyrazit do ulic. Z nové kolekce se nabízí flower overal, se kterým si užijete poslední teplé paprsky letošního roku.

Už teď s předstihem se můžete díky ORSAY nachystat na celou podzimní sezónu. Podzimní kolekce ORSAY vás totiž obleče od hlavy k patě.

Foto: Orsay.com

Autorem článku je Iveta Holasová. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, módní peklo, módní značky a návrháři a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu