Chytněte si slevu na Nila!

Chytněte si slevu na Nila!

24. července 2016, Nila, Nila.cz, NILAstore, hračky, dětské nádobí, vybavení pokojíčku, dekorace, dětské oblečení, body pro miminka, unisex, 100% bio-bavlna, řemeslná výroba, ruční výroba

Sponzorované odkazy

Jsou tu prázdniny a NILAstore si pro všechny uličníky a jejich rodiče připravila skutečně obdivuhodné slevy na dětské oblečení, doplňky a hračky. Sleva 20% se rozhodně vyplatí a zvláště pak u kvalitních a originálních produktů, kterými obchod i e-shop Nila disponuje.

Dětská móda

Nila nabízí dětské oblečení pro miminka od dvou měsíců až po desetileté děti. Těm nejmenším můžete zakoupit roztomilá body, která jsou vyrobená z 100% bio-bavlny. Body jsou unisex a nerozlišují se podle typických holčičích a chlapeckých barev. I oblečení pro starší se nese v podobném duchu. Na NILAstore naleznete legíny, trička, kraťasy, šatičky, sukně, kombinézky, mikiny, džínsy i tuniky. Vše od finské značky Mainio, jejíž nejnovější kolekce se inspirovala 80. léty a je proto plná abstraktních motivů.

Vybavení pokojíčku

Díky obchodu Nila si vaše děti mohou i stylově vybavit pokojíček. S 20% slevou lze nakoupit i doplňky, jako například polštáře, různé papírové dekorace, girlandy, boxy, truhly, povlečení, taburety či koberec. Toto vybavení do dětského království se hodí i jako perfektní dárek.

Hračky

Co by to bylo za dětský sortiment, kdyby v něm nebyly hračky, že? Nila disponuje i jimi a nabízí všem zákazníkům ručně pletené hračky z 100% bio-bavlny od značky Anne-Claire Petit. Pro ty nejmenší je tu například chrastítko v podobě veselé opičky, která má v uvnitř hlavičky zvoneček či netradiční klícka s ptáčkem, která je ručně háčkovaná. Starší děti určitě zaujme indiánská čelenka, která má vzadu zapínání na zip a je ručně vyrobena tradičními řemeslnými dovednostmi z plsti.

Dětské nádobí

Poslední položkou je dětské nádobí. Nejedná se o nádobíčko pro panenky, ale jídelní sady pro vaše ratolesti. Všechno barevné nádobí je navrhováno holandskou značkou Engel a je vyrobeno z plně rozložitelného bambusu. Lze ho mýt v myčce a podávat na něm teplé pokrmy. Díky jeho veselým barvám si s ním užijí plno radosti i děti samotné.

Zdroj: Nila

Autorem článku je Hedvika Fajkusová. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu