Barvy Orientu od Pandory

Barvy Orientu od Pandory

25. srpna 2016, Pandora, letní kolekce Pandora, šperky Pandora, elegantní šperky, Barvy Orientu, náušnice, klenoty, prstýnky, prsten

Sponzorované odkazy

Úchvatné květinové ozdoby a barvy vzdálené a okouzlující Asie, i to můžete obdivovat v kolekci Pandora pro léto 2016, která se vydala na dalekou cestu poznávat dechberoucí kouzla těchto krajin. I vy se tak můžete ozdobit minimalistickými a velmi ženskými šperky inspirovanými lotosovým květem a mnoha asijskými vzory a živými barvami.

Zahalte se do tradičních barev

V kolekci Barvy Orientu se setkáte s tak originálními a nepřehlédnutelnými odstíny, jakými je například klasická červená oživená překrásnými karmínově rudými a růžovými tóny. Tato kombinace obzvlášť vyniká na chladivém sterlingovém stříbře a jejím účelem je vyvolat ve vás pocity radosti a štěstí. Vaší pozornosti by neměly uniknout broušené přívěsky s názvem Třpytivé červené sklo vyrobené z měňavého skla, které je unikátní tím, že z různých pohledů ukazuje dvě barvy prodchnuté podmanivým světlem.

Něžné orientální klenoty

Kolekce Barvy Orientu v mnohém ukazuje, že minimalismus může vyniknout i na špercích. Jemné zdobení působí nádherně na prstenu Orientální květ s čistými liniemi, který je dokonalou ukázkou půvabu jemných a drobných šperků. Zdobí ho elegantní květinové obrysy a třpytivé okvětní lístky a skvěle ho doplní i náušnice v podobném stylu. Výhodou jemných šperků je především to, že dokonale doplní jakýkoliv outfit.

Okázalý solitér vám učaruje

Pokud si potrpíte na výraznější šperky, které na sebe dokáží strhnout pozornost, pak se můžete směle zamilovat do prstenu Krystalické květinové ozdoby. Zdobí ho velký středový kámen vybroušený do tvaru polštářku, okolo pak najdeme okvětní lístky osázené menšími kamínky a korálkovými detaily. Prsten poukazuje na trend exotických květin a grafických tvarů, stejně jako například přívěsek Orientální vějíř. Ten kromě grafických detailů zaujme i lehce secesním stylem a třpytivými origami detaily. Perfektní tečku této kolekci pak představuje přívěšek se zajímavým názvem Růžové třpytivé kapky zimolezu plný shluků kamenů broušených ve stylu Puresse.

Foto: Pandora

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu