Vzhůru na skvrny! S Erborian!

Vzhůru na skvrny! S Erborian!

30. září 2016, pigmentové skvrny, pigmentace, problematická pleť, Erborian, korejská kosmetika, Marionnaud, nature and care, péče o pleť, denní/noční sérum, hydratační krém, sjednocení pleti, síla bylin

Sponzorované odkazy

Víte, v čem je skrytá krása pleti Asiatek? Dokonale hebká a rozzářená pleť je výsledkem přípravků s bylinnými ingrediencemi. Na tomto základě staví nová privátní značka sítě parfumerií Marionnaud – Erborian a skutečně se jí daří. V sortimentu Erborian ženy naleznou celkem několik kosmetických přípravků, mimo jiné také oblíbený BB creme s ženšenem, který se stal vítězem nezávislého hlasování BT Awards ve Francii. Kosmetika Erborian, jež se stará o pleť i tělo, se nechává inspirovat korejským půvabem a čerpá z vysoce účinných přírodních ingrediencí této části Asie. Výsledkem je ucelená řada kosmetiky, která v sobě propojuje moderní technologie výroby s účinky rostlin, jako jsou například asijská levandule, zelená švestka, lékořice či gingko biloba, jež mají mnohaletou tradici.

Pigmentové skvrny

Mnoho žen se v létě potýká s nepříjemností, která nese název pigmentové skvrny. Ochranné krémy s vysokým UV faktorem mnohdy nezabírají, jelikož sluneční paprsky jsou nevypočitatelné a vždy si nějakou skulinku najdou. Kosmetická značka Erborian ale nalezla řešení, jak se této nedokonalosti pleti úspěšně zbavit. Majitelkám problematické pleti nabízí sérum a krém, které lze zakoupit výhradně v síti parfumérií Marionnaud.

Denní/noční sérum Blanc D Essence

Péče o pleť není nikterak jednoduchá. Vaší snaze může dopomoci prozařující esence od Erborian – denní/noční sérum, které je obohaceno o extrakt z pivoňky bělokvěté a spolu s dalšími aktivními látkami působí na pleť hned trojím způsobem. Jednak prosvětlí pleť dodáním transparentního filmu, redukuje pigmentové skvrny ze sluníčka a sjednocuje tón pleti. Tento efekt zajistí, aby vaše pleť byla den ode dne pevnější, jasnější, zářivější a sjednocen. K tomu stačí nanést ráno a večer množství séra o velikosti perly na celý obličej.

Hydratační krém

Erborian Blanc De Creme Smart Moisture vychází rovněž z korejského lékařství, jež využívá síly léčivých bylin. Krém vysoce hydratuje pleť a je vhodný i k prevenci a léčbě pigmentových skvrn. Pomáhá tomu hlavně jedinečné spojení bílé vrby, stromu candeia a korejského kaštanu. Vaše pleť bude hluboce hydratovaná, prozářená, chráněná a jednotná. Krém se rovněž nanáší každé ráno a večer. Je vidno, že kosmetika Erborian je typickým příkladem kombinace nature and care.

Zdroj: Marionnaud

Autorem článku je Hedvika Fajkusová. Článek najdete v kategorii kosmetika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu