Ve víru olympijském s Alpine Pro

Ve víru olympijském s Alpine Pro

28. července 2016, Alpine Pro, olympijská kolekce, olympionici, Rio de Janeiro, Olympiáda, LOH 2016, doplňky

Sponzorované odkazy

Letní olympijské hry, jedna z největších sportovních událostí roku 2016, už se blíží mílovými kroky a miliony fanoušků po celém světě hoří nedočkavostí. Šťastlivců, kteří budou moci své zemi fandit přímo v centru dění, tedy v brazilském Riu de Janeiro, bude pár, ale i u televize si můžete užít při sledování fantastických výkonů skvělé chvíle, i díky doplňkům z olympijské kolekce Alpine Pro.

Buďte jako olympionici

Doplňky a oblečení z olympijské kolekce Alpine Pro budou české sportovce doprovázet ve volném čase, ale také při přebírání medailí. Celá kolekce pro sportovce čítá 20 dámských a 20 pánských artiklů, ta pro fanoušky pak spolu s fandícími předměty a doplňky obsahuje celých 70 kousků, jejichž společným prvkem je kreslený autoportrét Emila Zátopka. Těšit se můžete nejen na kousky hýřícími barvami stejně jako samotné Rio, ale také na vysoce kvalitní materiály, jež byly vyvíjeny společně se sportovci.

Stylový klobouk i brýle

Doplňky z olympijské kolekce Alpine Pro využijete nejen při fandění, ale i na dovolené či při sportování. Jsou stylové a praktické zároveň. Ukázkou toho je například kšiltovka KESHI s anatomicky tvarovaným střihem a praktickým stahováním v zadní části. Oslní i barevným laděním, které vyniká českými národními barvami. Využití ve vašem šatníku jistě naleznou i sluneční brýle JENNY, které se díky své univerzálnosti hodí pro muže i ženy. Ochrání vaše oči před slunečním svitem a jistě vás potěší i příznivá cena 99 Kč. Dokonalý letní look podtrhne také klobouk SAWAO, hit této kolekce. Moderní střih a stylová stuha s olympijskými motivy z vás udělají hvězdu letní sezóny.

Trička pro děti i praktická taška

Kolekce nabízí i mnoho dalších účelných doplňků. Na letních výletech se vám může hodit taška BRONWEN s jednou velkou a celou řadou malých kapsiček a kapsou na zip na klopu. Žabky THIAGO vám pak mohou dělat společnost na pláži i během menší procházky díky extra lehké podrážce, která tlumí nárazy při došlapu. Kolekce myslela i na děti, kterým nabízí prodyšná a rychleschnoucí trička s krátkým rukávem DEMO 2 z kvalitního materiálu v úpravě COOL- DRY. Dívky mohou využít růžovou variantu, pro chlapce je zde tričko v modré či zelené barvě.

Foto: Alpine Pro

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, doplňky a pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu