Barevná kolekce PUMA Fierce

Barevná kolekce PUMA Fierce

19. srpna 2016, Puma, Puma Fierce, sportovní obuv, botasky, dámská obuv, boty, sportovní boty, boty na sport, stylové boty

Sponzorované odkazy

Jestliže jste vždy měli pocit, že sehnat elegantní tréninkové boty, které by navíc vynikaly vysokou kvalitou a přitom si stále zachovávaly kýženou úroveň pohodlí, je nadlidský výkon, možná vás z omylu vyvede nejnovější kolekce PUMA Fierce pro podzim/zimu 2016.

PUMA Fierce je zpět

První vlaštovky z kolekce PUMA Fierce jsme měli možnost vidět v dubnu tohoto roku. Po jejich úspěšném uvedení se tyto elegantní tréninkové boty vrací v nejnovější verzi. Jejich popularitu pak ještě znásobuje módní ikona Kylie Jenner, která tuto nezbytnou součást dámské tréninkové výbavy obouvá také. Značka PUMA si je plně vědoma toho, že zákazníci dnes u sportovního oblečení a doplňků nehledají pouze funkčnost, ale očekávají i moderní design. Právě proto můžeme u bot PUMA Fierce pozorovat dokonalou kombinaci nových technologií a streetového stylu. Boty z kolekce PUMA Fierce jsou vyšší, mají technické překryvy, podpůrnou stélku a ohybnou drážkovanou podešev pro rychlý a dynamický pohyb. Nemusíte se však bát, že se tyto boty hodí pouze na trénink a při běžném nošení ji nevyužijete. Naopak, jejich technologie umožňuje i to, že se skvěle hodí také do ulic.

Vybarvěte se!

Výrazné barvy a jejich odvážné kombinace vypadají na sportovním oblečení i doplňcích skvěle. Pokud se tedy v běžném životě často oblékáte do šedé či černé, odvažte se alespoň při výběru sportovních bot a nechte se zlákat pestrou paletou odstínů PUMA Fierce! Kolekce září v tónech královské modři či výrazné červené, detaily jsou pak svítivě růžové či zlaté. Nechybí však ani umírněná šedá a černá varianta. Různé varianty bot pak přináší i různá další zdobení. Fierce Camo zdobí potisk, Metallic září v perleťově lesklých barvách stříbrné, růžové a černé, Quilted vyniká prošívanou částí a KRM patří zastáncům tmavých odstínů. Boty z kolekce PUMA Fierce si můžete zakoupit v prodejnách A3 SPORT, Sportisimo, PUMA Concept Store v OC Palladium nebo na www.puma.com či dalších e-shopech.

Foto: PUMA

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu