Kde koupit letní šaty ve výprodeji?

Kde koupit letní šaty ve výprodeji?

29. července 2016, výprodej šaty, slevy, letní šaty, hm, promod, orsay

Sponzorované odkazy

Módní průmysl už dávno vzal roční období do svých rukou. V zimě vybalují na prodejní pulty šaty a sotva se přiblíží konec prázdnin, už se objevují první zimní bundy. Vše má svou výhodu. Blížící se konec léta přináší období slev a výprodejů. Letní šaty tak můžeme koupit za výhodné ceny. Jen je potřeba trochu zapátrat a mít štěstí na potřebnou velikost. V tomto článku přinášíme několik modelů letních šatů ve slevě. Kde je koupit a kolik stojí?

Letní šaty v Promod – slevy až 70%

Podíváme se nejprve na značku Promod, která se slev opravdu nebojí. Pokud zavítáte do kamenného či internetového obchodu značky Promod, hned vás zaujmou červené tabulky s nápisy SLEVA. Výprodej je v plném proudu a zboží je možné zakoupit za výhodné ceny – až o 70%!

Líbí se mi hned první šaty v nabídce. Originální střih s pásek a příjemná letní barva. Jen si na tyto krásky musíte pospíšit. Velikosti hlásí poslední kusy 34 a 44. Navíc je velmi příznivá i cena 300 korun.

Originální šaty Promod.Originální šaty Promod.

Výprodej letních šatů v Orsay

Orsay je značka známá důrazem na elegantní styl a vyjádření ženskosti. Proto jsou možná v jejich nabídce modely rozličných šatů tak časté. I Orsay láká zákazníky na velké slevy. Co byste řekly na něžné bílé šaty v 50% slevě za 600 korun?

Něžné bílé šaty Orsay.Něžné bílé šaty Orsay.

V létě vyhledáváme především volné šaty s rovným střihem a ideálně vyrobené z bavlny. Tato kombinace zajišťuje pohodlí při volnočasových aktivitách i v práci. Přesně takové jsou lososové šaty Orsay – opět v limitovaných velikostech.

Dámské bavlněné šaty.Dámské bavlněné šaty.

Šaty z HM

Krásné jsou volné šaty z nabídky HM. Tmavě zelené šaty, volného střihu s trumpetovým rukávem a jemným potiskem. K dispozici také v další barevné variantě. Působí spíše jako tunika, budou se tedy skvěle hodit k vodě i na večerní posezení s přáteli.

Šaty s trumpetovým rukávem, 290 Kč.Šaty s trumpetovým rukávem, 290 Kč.

Milovnice žerzeje zaujmou i dlouhé šaty bez rukávů.

Žerzejové šaty bez rukávů, HM, 159 korun.Žerzejové šaty bez rukávů, HM, 159 korun.

Vyberete si z výprodejové nabídky? Převládají v ní dlouhé šaty a košilové šaty. Nicméně při dobrém pátrání objevíte i oblíbené bavlněné kousky v basic střihu.

Zdroj: www.promod.com , www.hm.com , www.orsay.com

Autorem článku je Martina Bečková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a slevy a výprodeje.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu