Bikiny jsou stále nejoblíbenějším typem plavek

Bikiny jsou stále nejoblíbenějším typem plavek

9. srpna 2016,

I když už začal srpen, stále nekončí období letních dovolených u moře nebo i tady v Čechách u přehrad, rybníků a jezer. Pokud jste ještě nikam nevyrazili, rozhodně není čas zbytečně otálet. A budete k tomu potřebovat dobře padnoucí plavky.

Trojúhelníkové bikiny, s.Oliver, foto: lascana-shop.czTrojúhelníkové bikiny, s.Oliver, foto: lascana-shop.cz

Podle průzkumů jsou nejoblíbenějším dámským střihem plavek bikiny, čemuž se asi není proč divit. Jsou pohodlné a jednoduché, uložíte je kamkoliv, rychle schnou a dobře vypadají. Pánové oceňují zejména fakt, že nezakrývají zbytečně velkou část těla.

Pokud si do bikin netroufnete, nic se neděje: dobře vypadají i jiné typy plavek. Zvolit můžete jednodílné plavky anebo třeba tankiny – dvoudílné plavky, které působí prakticky jako bikinový spodní díl a tílkový vrchní, který bude lichotit vašim křivkám.

Tankiny Ava, foto: allani.plTankiny Ava, foto: allani.pl

Oblibě se těší etno vzory

Co se týče barevných kombinací nebo vzorů, českým mužům na tom podle všeho moc nesejde. Mezi ženami se letos více než dřív rozmáhá trend, který v menší míře známe už z předchozích let, a tím jsou etnické vzory. Není se čemu divit, barevné tvary upoutají pozornost a dají se zpracovat v tisíci různých provedeních. Vedle letos nešlápnete ani s květinovými vzo­ry.

Nemusíte se bát ani zkoušet různé kombinace vrchního a spodního dílu. Netroufáte-li si příliš do experimentů, můžete začít tak, jako to dělá velká spousta českých žen: černým spodkem a zajímavým pestrým vrškem.

Infinity Printed Tankini, foto: polyvore.comInfinity Printed Tankini, foto: polyvore.com

Nezapomeňte se chránit

Ať už je váš výběr bikin anebo jiných plavek jakýkoliv, nezapomínejte na to, že odhalujete velkou část své pokožky, a proto je důležité dbát na její ochranu. Chystáte-li se k moři, budete potřebovat opalovací krém se silným faktorem. O to bedlivější ochranu kůže dopřejte i vašim dětem – krém pro ně byste měli shánět v lékárně.

Ať už vyberete plavky jakékoliv, vybírejte rychle – koupací sezóna se bude brzy chýlit ke konci a místo toho přijde čas vybírat svetry pod stromeček…

Autorem článku je Marek Maťovka. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu