Jak být sexy, krásná a neodolatelná aneb co vám ve skříni nesmí chybět?

Jak být sexy, krásná a neodolatelná aneb co vám ve skříni nesmí chybět?

24. srpna 2016, nakupování, oblečení, doplňky, kabelky, obuv, trendy, léto, ženy

Pojem krása se skloňuje již stovky, ba dokonce tisíce let a i když existují studie, jejichž výsledkem jsou prototypy dokonalosti, krásu vnímá každý jedinec po svém. Pro někoho je symbolem krásné ženy osoba s plnými tvary a dlouhými vlasy, jiní upřednostňují sportovní styl a ležérní eleganci a zatímco jeden obdivuje plné rty a ohromné oči, další opěvuje čistou duši. Jedním z primárních údělů žen je líbit se nejenom sobě, ale také svému okolí. Je tedy naprosto přirozené, že se svojí krásou, ať už duševní či fyzickou, zabýváte, a to za pomocí kadeřnických a kosmetických salonů a ve veliké míře také módou. Chcete sama sobě připadat krásná, sexy a na okolí působit až uhrančivě? Pak by vaše šatní skříň měla obsahovat několik kousků, které s postavou a sebevědomím dovedou hotové zázraky.

Kvalitní spodní prádlo je základ

Spodní prádlo je alfou a omegou šatníku a tak je přirozené, že pár kousků vlastníte. Ovšem není prádlo jako prádlo a právě jeho vhodným výběrem začíná celková tvorba outfitu a výsledného efektu. Nevhodná velikost, tvar nebo struktura podprsenky a kalhotek může různými způsoby deformovat postavu, hrnout se pod oděvy anebo nevhodně vykukovat zpod blůzy nebo topu. Základem je proto vždy kvalitní prádlo, které vám padne jako ulité. Máte po dětech nepříliš pevné poprsí? Push up podprsenka dokáže zázraky a během sekundy vám vykouzlí oslnivý výstřih.

Kvalitní spodní prádlo je základ, autor: luisaviaroma.com

Džíny, co nikdy nevyjdou z módy

Móda se sice mění jako aprílové počasí, avšak existuje pár evergreenů, které se staly populárními před pár lety, stále jsou hitem a se vší pravděpodobností budou v kurzu i za další desítku let. Jedním z takových módních pokladů jsou například džíny, jež nosí lidé na celé planetě napříč všemi věkovými skupinami a kulturními rozdíly. Džíny jsou nejenom praktickým spodním dílem, ke kterému nakombinujete sportovní i elegantní kousky, ale zároveň vám dokáží vykouzlit dokonalou postavu a nechají vyniknout ženským křivkám. Vyberte si proto skvěle padnoucí džíny a buďte jim věrné po zbytek života.

Slušivé džíny jsou základem šatníku, autor: sheego.cz

„Koktejlky“ na rande i firemní večírek

Téměř každá žena je schopna se na důležitou schůzku s perspektivním protějškem nebo na společenský večírek připravovat hodiny a svůj oslnivý outfit plánovat týdny dopředu. Může však nastat situace, kdy vám nezbude, než zaimprovizovat a na rande či večerní akci s kolegy se vydat v tom „co dům dal“. Pro tyto a další případy je ideální vlastnit jednoduché černé koktejlové šaty, které vyzdvihnou vaše přednosti. Ženy s bujným poprsím by se tak měly zaměřit na hluboký výstřih, štíhlé modelky zase na své nekonečně dlouhé nohy.

Koktejlové šaty jsou zárukou úspěchu, autor: asos.com

Autorem článku je Veronika Sýkorová. Článek najdete v kategorii obuv, dámské oblečení, doplňky, spodní prádlo a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu