Elegantní sako jako základ obleku a moderního outfitu

Elegantní sako jako základ obleku a moderního outfitu

27. srpna 2016, saka, pánská móda

Chcete se elegantně „oháknout“ a zároveň nepůsobit příliš staromódně? Pak jsou pro vás jasnou volbou pánská saka moderních střihů, určených nejen pro formální události, ale i pro volný čas. Nechte si změřit míry a vyberte si dobře padnoucí stylové sako, které vám nebude ležet ve skříni, přijdete s ním na chuť i častějšímu nošení než jen na pracovní schůzky a svatby.

Pánské stylové sako – Lermont, modré, foto: taxido.cz

Jak si vybrat sako

Pokud se chystáte na svatbu, promoci, do divadla na operu či na pohřeb, budete chtít vypadat přinejmenším důstojně a přiměřeně situaci. Nejdůležitější ze všeho není uměřená barva a střih, ale zda vám sako perfektně sedí. Musíte si ho buď na sobě vyzkoušet, nebo mít precizně změřené míry a řídit se jimi při výběru adekvátní velikosti. Když nakupujete sako v internetovém obchodě, ujistěte se, zda zvolená velikost odpovídá vašim mírám, ta se může lišit u různých výrobců. V nejhorším případě, kdy vám nesedí žádná velikost, si můžete nechat sako přešít, aby vám neleželo ve skříni, nebo si ho rovnou nechat ušít na míru. Věnujte pozornost také použitým materiálům, ze kterých je sako vyrobeno. Jestliže se svatba koná v létě, spíš než 100% bavlnu oceníte vzdušnější a prodyšnější materiál. V zimě je zase lepší teplejší varianta.

Pánské stylové sako – Manolo, černé, foto: taxido.cz

Pod sako tričko?

Sportovní styl a elegance se nutně nevylučují. Pro neformální příležitosti neexistují žádná svazující pravidla. Pokud chcete vypadat dobře a cítit se přitom i pohodlně, vezměte si své oblíbené džíny a tričko a na něj společenské sako, které se k němu bude nejlépe hodit. Kravata v tomto případě není nutná, můžete si vzít i tenisky. Sako vám může posloužit i jako „lepší svetr“. Zahřejte jím sebe, případně se ujměte role gentlemana a oviňte jím prokřehlou partnerku. Dobře padnoucí sako z kvalitních materiálů vám takto může sloužit dlouhá léta. Dnes se nosí elegance.

Pánské stylové sako – Windsor, světlé, foto: taxido.cz
Autorem článku je Inzerce. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu